Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
canina
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2018 07:19

Mam fajny pomysł na zarabianie pieniędzy w Hiszpanii

Postautor: canina » 24 mar 2018 07:23

Witam jestem z Polski ale tak naprawdę nie ma to znaczenia bo potrzebuję kogoś z pewnym kapitałem w granicach 80- 100 tys zł lub 25 tys euro - kogoś kto odważy się i zainwestuje i zrealizuje ze mną fajny pomysł i pewną sprawę wspólnego biznesiku w branży turystycznej który jest tak banalnie prosty i nie wymaga najmowania żadnych najmowań lokali czy ich zakupu ,bo jest to biznes mobilny(przewoźny) a zarobki jakie przewiduję są dość lukratywne i zapewniam że w ciągu tylko jednego okresu tzw sezonu letniego pozwolą na zadowalający dochód pozwalający na zwrot wszelkich kosztów i jeszcze dobry zarobek oraz daje wiele możliwości w kontynuacji tego przedsięwzięcia.
Biznes powyższy proponuje na początek robić w Hiszpanii bo tam kiedyś mieszkałem i znam realia życia tamtejszego i wiem co należy robić i gdzie załatwiać wszelkie pozwolenia a i znam sporo osób które mogą być przydatne w tym przedsięwzięciu.
Jest to dość prosty sposób który daje najlepsze wyniki finansowe w okresie od końca maja do końca września ale można to robić tam całym rokiem , proponuje robić to przemieszczając się na wybrzeżach Hiszpanii począwszy od Costa del Sol, Blanes , Valencję czy Alicante ale można i w innych Państwach gdzie kwitnie turystyka .Tak na marginesie napiszę że chodzi o zarabianie na tzw, tunelu mobilnym grawitacyjnym oraz animacji ulicznej .Więcej szczegółów na priv. Zainteresowani proszę pisać na w tytule nazwę portalu londynek.net - mój e-mail ; canina.perros@gmail.com
Proszę się nie obrażać ale osoby młode poniżej 30 lat proszę nie pisać do mnie

Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości