Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
bebikova
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2014 18:21

Umbrella zwleka z wyplaceniem Holiday Pay bardzo dlugo

Postautor: bebikova » 06 paź 2017 13:17

Witam,

Mam problem pracowalam rok temu (2016) przez umbrelle oni odliczali mi kase na holiday fund.
Po skonczonej pracy wyplacili mi wieksza czesc z holiday fund i zapomnieli wyplacic 140£, a raczej
powiedzieli ze cala kwota juz zostala wyplacona, gdzie ja dokladnie wyslalam im obliczene w excelu ze sa mi winni jeszcze 140£.
Oni oczywiscie przestali odpowiadac na moje e-maile. Dzwonilam do nich i przyznali mi racje i ze powinni wyplacic jeszcze 140£. Kazali oczywiscie wyslac e-maila do ksiegowego ktory na niego odpisal ze musi wystawic p60(za caly rok) i p45 z dodatkowa kwota na 140£. Ja na to przystalam wyslalam maila potwierdzajacego dostalam p60 ale p45 i 140£ nie. Oczywiscie milcza juz od maja i nie odpowiadaja na moje e-maile. Nie ukrywam ze jestem zirytowana sytuacja chociaz kasa jest nieduza ale jednak to moje pieniadze ktore powinnam dostac. Czy moge ich jakos nastraszyc ze moge ich gdzies zglosic za takie postepowanie? Bo chcialam do nich zadzwonic ale nie mam pojecia gdzie takie oszustwa sie zglasza? Pierwszy az zdarza mi sie taka sytuacja.
Mam wszystkie maile od nich w ktorych dokladnie potwierdzaja ze sa mi winni 140£. Ktos mi podpowie jakich mocnych argumentow uzyc?

Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 23 gości