Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
mona86
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 13 lut 2014 19:04

Zapomniany user ID i haslo do HMRC

Postautor: mona86 » 03 lip 2017 13:48

Witam, zgubilam haslo i user id do konta online HMRC. Wysłałam prośbę o przypomnienie tych danych do HMRC, ale oni odpisali, ze dane, ktore posiadaja sa inne od tych, ktore wysłałam im teraz. Prawdopodobnie chodzi o inny nr tel badz email. Wyczytałam, ze mogę się ponownie zarejestrowac uzywajac tego samego nr UTR. I tak sie zastanawiam czy wpisując nazwę działalności popełnię błąd tzn. wpiszę inny niz kiedys podalam to czy nie potraktuja tego, ze mam 2 rozne dzialalnosci i bede musiala sie podwojnie rozliczac. Chociaz to bedzie ten sam nr UTR, wiec chyba nie. Chodzi mi o to, ze chce miec podglad do moich danych w HMRC i zalezy mi o to, zeby odtworzyc to konto online. Czy ktos mogłby mi pomoc w tym temacie? Bede bardzo wdzieczna, Pozdrawiam i dziekuję, Monika

Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 20 gości