Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
insdelenter
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2017 12:13

Wyjazd z rodzina do UK. Pare pytan.

Postautor: insdelenter » 21 cze 2017 12:25

Witam, zastanawiam sie nad wyjazdem do UK z dziewczyna i dzieckiem (1.5roku). Bylbym wdzieczny gdybyscie mogli mi odpowiedziec na pare pytan. Google nie pomoglo zbytnio(stare tematy)

1. Czy mozna 1.5 rocznego malucha wyslac gdzies do zlobka/placowki, jezeli nasz dwojka chcialaby pracowac. Jezeli tak to ile to mniej wiecej kosztuje, oraz czy sa opcje jakiegos znaczego dofinansowania.

2. Jezeli jedynie ja chcialbym pracowac, a dziewczyna opiekowalaby sie dzieckiem w domu, to czy ciezko/i na jaka jezeli taka pomoc istnieje moglibysmy liczyc od panstwa? Wykonywalbym jakas pdst prace...magazyn etc.

3. Jezeli chcialbym wynajac 2 pokojowe mieszkanie w UK (z 40m2) jak sie ceny ksztaltuja mniej wiecej (poza Londynem) w innych miastach. Dodatkowo czy wiele formalnych, papierkowych obowiazkow trzeba spelnic aby wynajac takie mieszkanie? Jak wyglada sprawa z kaucja. Czy ogolnie ciezko jest znalesc mieszkanie?

4. Jakies podstawowe prace na start, aby cos znalesc stalego, najlepiej szukac przez biura pracy w Polsce/UK? (angielski/hiszpanski znam bardzo dobrze....)

5. Czy osoba ktora zna biegle jezyki: angielski/hiszpanski/francuski, moze liczyc na znalezienie roboty jakiejs lepszej na start niz za najnizsza krajowa w UK ?



Ogolnie jestem w rozsypce, ciezka sytuacja w Polsce, w zwiazku cienko, szukam jakis alternatyw na poprawe sytuacji, moze dalbym rade ogarnac wyjazd do UK.

Z gory dziekuje za podpowiedzi... :|

Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 23 gości

cron