Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
bossix84
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 03 sty 2016 23:45

Kupno gotowej spółki LTD z aktywnym VAT EU

Postautor: bossix84 » 01 maja 2017 18:51

Witam

We wrześniu zeszłego roku złożyłem aplikację o przyznanie mi nr VAT, po dzień dzisiejszy HMRC zwleka z przyznaniem mi tego numeru odrzucając kolejne moje aplikacje i tłumacząc to brakami w dokumantacji, brakiem doświadczenia i toną innych powodów. Dostarczyłem im całą masę wstępnych umów z hurtownikami z Polski (mam zamiar zajmować się imporetem Polska-UK), cała masę wstępnych umów z odbiorcami na terenie UK i tonę innych dokumentów. Mam wrażenie że HMRC nie chce mi przyznać po prostu tego całego VAT`u. Nie wygląda to dobrze w oczach moich klientów i dostawców.Teraz moje pytanie.
Znalazłem kilka firm z siedzibą w UK z ofertą sprzedaży gotowych spółek LTD z aktywnym VAT EU, podobno cały proces przejęcia oczywiście po wpłaceniu odpowiedniej kwoty zajmuje max 5 dni roboczych i odrazu można zacząć prowadzić biznes.
Spółki nigdy nie miały żadnych obrotów, nie są w jakikolwiek spośób zadłużone.
Głównie zastanawia mnie czy HMRC może odebrać mi ten VAT po przejęciu spółki jako że aplikowałem o niego osobiście i nie został mi przyznany ? Na co głównie uważać podczas tego typu transakcji ?

Pozdrawiam

Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 31 gości

cron