Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
PawelSLU4
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2017 17:41

Przyjazd UK

Postautor: PawelSLU4 » 01 kwie 2017 15:50

Witam,na stan obecny jestem w Polsce i chciał bym za pół roku przyjechać na wyspy w celu pracy.Jak wygląda na stan obecny sytuacja z pracą dla obcokrajowców ,czy agencje mają dużo ofert pracy? i jak to wygląda? proszę o wszystkie możliwe informacje opinie itp.
pozdrawiam serdecznie

Zdrapaka
Gastarbeiter
Posty: 31
Rejestracja: 09 lut 2016 13:29

Re: Przyjazd UK

Postautor: Zdrapaka » 04 kwie 2017 13:21

Teraz na pewno tych ofert będzie mniej, ale być może w jakiś sposób rząd GB zachęci obcokrajowców do wizyty za pracą - może lepiej poczekać?

fabiennago
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2017 07:43
Lokalizacja: Londyn

Re: Przyjazd UK

Postautor: fabiennago » 14 kwie 2017 07:46

Witam wszystkich serdecznie. Kilka dni temu przyjechałem do Londynu do kolegi ale nie ma pracy którą mi obiecał. Czy jest szansa że teraz coś znajdę w budowlance? Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi. Oczywiście znam język angielski

Romeq77
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 27 lut 2017 09:36

Re: Przyjazd UK

Postautor: Romeq77 » 24 kwie 2017 08:56

Faktycznie, znajomość języka z całą pewnością pomaga w znalezieniu pracy w UK i w ogóle w funkcjonowaniu na wyspach. Najlepiej pójdźcie na lekcje do 3way, bo pracują tam młode osoby, które bardzo dobrze znają się na temacie. Poczytajcie w http://www.123way.pl/oferta-indywidualna jak wyglądają u nich lekcje, a sami się przekonacie, że to najlepszy sposób na naukę.

pawelzareba
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2017 14:20

Re: Przyjazd UK

Postautor: pawelzareba » 17 gru 2017 14:23

ja przed wyjazdem doszkalałem swój angielski bo coś tam uczyli w szkole ale jak się nie używa języka to niestety wypada wszystko z głowy. Chyba to pomogło mi znaleźć tam pracę bo nawet pewniej czułem się podczas rozmowy o pracę. Dlatego popieram post wcześniej, warto odbyć wcześniej kurs, nawet jakiś przyspieszony, podstawowy żeby nie wjechać tam bardzo zielonym. ja skorzystałem z kursu od http://angielskitorun.com.pl to taka szkoła językowa w Toruniu i ceny mają nawet spoko.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości

cron