Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
domowaapteka
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2017 09:44

Nieuczciwy pracodawca UK

Postautor: domowaapteka » 28 mar 2017 10:01

Zastanawiam się jak poważny jest problem z nieuczciwością polskich pracodawców w Wielkiej Brytanii. Przede wszystkim z tym, że nie wypłaca pracownikowi wynagrodzenia. Czy widzicie potrzebę stworzenia strony internetowej na której można będzie wymieniać się opiniami na temat pracodawców w UK?

pracanazlecenie
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2017 22:22

Re: Nieuczciwy pracodawca UK

Postautor: pracanazlecenie » 20 gru 2017 22:43

Tez szukam strony o podobnej tematyce żeby ustrzec rodaków przed polakami którzy wykorzystują w swoich firmach nas Polaków Sam tego doświadczyłem i chce innych ostrzec przed pracodawca który nie płaci za prace u niego Mam nazwę firmy imię właściciela i jego numer Chce to upublicznić żeby każdy kto szuka pracy nie trafił na niego Jego kierownicy są fałszywi nie można im wieżyc w żadne słowo

Witt111
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2017 09:59

Re: Nieuczciwy pracodawca UK

Postautor: Witt111 » 27 gru 2017 10:01

Po ostatniej pracy w Lodnynie nie otrzymałem "holiday'a" ...

https://www.aasapolska.pl/

Karina97
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2018 02:13

Re: Nieuczciwy pracodawca UK

Postautor: Karina97 » 15 sie 2018 02:50

Witam wszystkich forumowiczów :roll:
Odnośnie tematu proponuję zawęzić poszukiwania do londynka i nieuczciwych pracodawców/wystawiających ogłoszenia tutaj. Tym bardziej należy odnowić temat i bronić się przed plagą oszustów.
Jako pierwszy i aktualny (!!!) przykład mogę podać wypróbowane ogłoszenie:
https://londynek.net/jobs/Looking+for+two+Kitchen+Assistants+Londyn+Centralny+Plumstead+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=1184681
Wszystko pięknie opisane, wysoka stawka, podane dane. Po skontaktowaniu się z podaną osobą, okazało się, iż jest ona tylko pośrednikiem. Natomiast po odbyciu rozmowy z faktycznym pracodawcą, zobaczeniu kontraktu okazało się, iż w tym "pubie" płacą minimalną krajową i w dodatku z uwzględnieniem wieku. Poza tym przerwa godzinna niepłatna, wypłaty co miesiąc i nie ma Staff meal'u (aby zjeść posiłek w tym "pubie" należy za niego zapłacić). W związku z czym zamiast obiecanego "hourly rate starts from 8,50" otrzymałam 7,38 za godzinę (ze względu na wiek), praca jest nieciekawa, brak zapewnienia posiłku w ciągu pracy oraz to nasza RODACZKA mnie oszukała. Uważajcie na takie ogłoszenia, gdzie ludzie żerują na naiwności innych!!!

Nela09
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 02 paź 2018 13:09

Re: Nieuczciwy pracodawca UK

Postautor: Nela09 » 07 lis 2018 11:14

podbijam temat, bo to ważne. Przed jakimi ogłoszeniami pracy w Londynie ostrzegacie?

Hildegarde
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 21 cze 2019 23:32

Re: Nieuczciwy pracodawca UK

Postautor: Hildegarde » 21 cze 2019 23:33

hejeczka


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron