Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
juuustg
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2017 11:45

Praca na czarno w Londynie

Postautor: juuustg » 13 mar 2017 11:55

Szukałam tematu, niestety nie udało mi się znaleźć, dlatego rozpoczynam nowy wątek.

Przyleciałam do Londynu 20 lutego i niestety od razu napotkałam problemy. Na lotnisku zabrano mi dowód, bo istnieje jako zagubiony lub skradziony, czego nie byłam świadoma i co najlepsze udało mi się w Polsce wszystko na niego załatwić. Wybrałam się do ambasady i jestem w trakcie czekania na paszport, w międzyczasie odebrałam tymczasowy. Ale niestety nie wiele mogę z nim zdziałać.

Siedzę tutaj prawie miesiąc bez pracy, o tyle dobrze że mam znajomych, u których mogę mieszkać przez ten czas. Chodzi o to, że kasa się już kończy, a żyć jakoś trzeba. Nie mam nic tak naprawdę, konta w banku a o NIN mogę zapomnieć bez paszportu.

Może ktoś z Was wie, gdzie mogłabym się przemęczyć w pracy przez ten miesiąc, dopóki nie dostanę paszportu ?

Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi, rady jak i propozycje.

Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości

cron