Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
stanlaurel
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2016 20:00

Nie ma chętnych, ciekawe...

Postautor: stanlaurel » 01 gru 2016 14:57

Nie wiem, czy jest już tak dobrze, czy Polańscy tacy wybredni - czy po prostu wszyscy w dobrze płatnej robocie...

Nie ma chętnych na oferty pracy, a zwłaszcza dodatkowego zarobku.

Niedawno znajoma dała ofertę, aby podzielić się swoim sprzątaniem w domach prywatnych (sama ma za dużo). Płaca - średnia. Ani minimum, ani żadne cuda. Po prostu normalna.
Nikt nie odpowiedział. Sorry, jedna - ale jak się dowiedziała, że trzeba ujawnić swoją tożsamość przed ludźmi, do których domów się wchodzi - zwinęła się.

Ja dałem ofertę prostej pracy/pośrednictwa. Przyczepić ogłoszenie w swoim lokalnym polskim kościele/sklepie, czy gdzie indziej i czekać na chętnych. Przekazać mi ich i zgarnąć prowizję.
Nikt się nie zgłosił.

Załatwiłem robotę w kulturze fizycznej, personal trainer. Dobrze płatne. Osoba się zwinęła... bo za bardzo jest uzależniona od klientów.

Itd. itp.

fander
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 01 gru 2016 09:59
Lokalizacja: Londyn

Re: Nie ma chętnych, ciekawe...

Postautor: fander » 02 gru 2016 13:57

Nikomu nie dogodzisz, a Polacy chcieliby zarabiać kokosy na start. Taka mentalność. :P


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 20 gości

cron