Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
patrick2bz
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2016 21:26

omijaj tego plastrarza - Artur

Postautor: patrick2bz » 16 wrz 2016 21:35

Artur Grajewski (numer tel. 07595401130) jest czlowiekiem, przed ktorym chcialbym przestrzec osoby, ktore poszukuja plastrarzy. Jednym z powodow, dla ktorego zostal przeze mnie zatrudniony bylo to, ze powiedzial, ze moze przywiesc wlasnym samochoddem zakupiony przeze mnie material, a pozniej na drugi dzien wycofal sie z tego. Z ustalonej poczatkowo ceny szybko się wycofal i podniosl stawke o 70%. Na dzien dobry odgrazal sie, ze jesli nie dostnie pieniedzy, to komus trzeba bedzie polamac rece. Rama lozka, ktora stala w sypialni przeszkadzala mu do tego stopnia, ze ja polamal i wyrzucil na balkon. Zniszczyl specjalnie rowniez zainstalowane na scianach uchwyty na koloryfer. zuzyta wode z resztkami plastra po umyciu narzedzi wylal z drugiego pietra na ogrod, brudzac przy okazji drzewa i roslinnosc dookoła emulsja z plastra. Sciana na parterze, na zewnatrz budynku zostala umyslnie zabrudzona plastrem, jak rowniez okna i drzwi sasiadow z parteru, tak samo jak drzwi wejsciowe do budynku i chodnik dookola. Reszta niezuzytego materialu (plastra) zostala przez niego skradziona. Jakosc wykonania pracy jest fatalna (wykonczenie miedzy sufitem a sciana, rogow pokoju, wykonczenie przy drzwiach do framugi), oprocz tego plaster po trzech dniach zaczal pekac. Szczytem bezczelnosci i chamstwa bylo zalatwienie swoich potrzeb fizjologicznych do worka i zostawienie na balkonie. Umowilismy się na wyplastrowanie calego mieszkania, jednak po pierwszym dniu pracy byłem zmuszony mu podziekowac, wyplacajac nalezna kwote (podniesiona o 70%). Jestem w posiadaniu zdjec potwierdzajacych powyzsze zarzuty.
Patryk

morawiecki
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2017 21:23

Re: omijaj tego plastrarza - Artur

Postautor: morawiecki » 09 lut 2017 21:31

well done :lol:


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 25 gości

cron