Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
klama1010
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2016 19:45

Praca tymczasowa w Anglii

Postautor: klama1010 » 19 maja 2016 19:53

Witam. Na wstępie poinformuję iż jestem świeżo po maturach. Chciałbym wyjechać do Anglii na okres około 3 miesięcy w celach zarobkowych. Nie chcę jechać w ciemno i chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość załatwienia sobie pracy tymczasowej na okres 3 miesięcy będąc w Polsce? Chciałbym po prostu polecieć do Anglii na tak zwane gotowe, przylatuję, udaje się do mieszkania (najlepiej aby było załatwione przez pracodawcę bądź jakąś agencję) i załóżmy, że po dwóch dniach bądź nawet dniu mógłbym już rozpocząć pracę. Czytałem już o tym angielskim nipie i wiem, że można go wyrobić pracując już. Język angielski problemem dla mnie nie jest, maturę ustną zdałem na 100% oraz liczę na podobny wynik z części pisemnej. Angielskiego uczę się jakieś 9 lat prywatnie. Dodam, iż w Anglii już byłem przez jakieś 3 tygodnie i miałem kontakt z językiem, komunikacja problemu mi nie sprawiała. Czekam na szybkie odpowiedzi, ponieważ chciałbym jak najszybciej wyjechać. Pozdrawiam

Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 23 gości

cron