O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
klaudiado
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2016 17:39

Wywiad (płatny) Londyn

Postautor: klaudiado » 01 maja 2016 17:58

Cześć wszystkim,

Jestem studentką w Londynie i pracuję obecnie nad moim końcowym projektem. Jestem w trakcie tworzeniaorganizacji nonprofit, która będzie dostarczała bazowe usługi finansowe w sposób sprawiedliwy i odpowiedzialny, która mogłaby zastąpić Wam konto w banku. Zależy mi na porozmawianie z ludźmi, którzy byliby skłonni z takiej usługi korzystać, po to aby ulepszyć i rozwijać projekt jak najlepiej.

Poszukuję ludzi do brania udziału w serii wywiadów (po angielsku), którzy:
- mają tzw. basic bank account ale z niego nie bardzo korzystają
- w ogóle nie mają konta w banku
- korzystają z kart prepaid
- przekroczyli limit debetu
- korzystają z usług Western Union/Moneygram/Samiswoi
- posiadają konto w banku ale chętnie by z niego nie korzystali, gdyby istniała lepsza alternatywa

Jeśli spełniasz przynajmniej jedno z powyższych kryteriów, bardzo zapraszam na wywiad, który potrwa od 45min do godziny. Odbędzie się on w mojej szkole (South Kensington, Londyn). Jako podziękowanie dostaniesz £30 oraz kawę/herbatę i pyszne ciasteczka :) Wywiady mogą się odbyć w dowolnym terminie czasowym, od 2go do 12go maja – dostuję się w 100%.

Tutaj link by się zapisać: http://goo.gl/forms/YWoPwznamI

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, mój adres email znajduje się w Google Form (link powyżej).

Z góry wszystkim dziękuję i pozdrawiam!
Klaudia

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 80 gości