Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
am55211
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2016 11:52

Praca przez internet

Postautor: am55211 » 18 sty 2016 11:52

My Advertising Pays to firma reklamowa posiadająca ponad 250 tys. klientów na całym świecie. Zapewnia ona ruch na stronach swoim klientom i podział zysków swoim udziałowcom. Wystarczy zarejestrować się i obejrzeć 10 reklam dziennie aby zarabiać 1% na dzień z kapitału.
1. ZAREJESTRUJ SIĘ
Wypełnij formularz rejestracyjny MAPs podając wszystkie swoje dane oraz moje imię i nazwisko (Aneta Mianowska) jako twojego sponsora (czyli osoby, która zaprosiła cię do rejestracji, ponieważ beż tego nie założysz własnego konta).
2. KUP CREDIT PACKS
Wykup własny udzaiał w firmie w postaci Credit Pack’ów i dostosuj swoją strategię biznesową wybierając odpowiedni pakiet reklamowy dla siebie.
3. ZARABIAJ
Zarabiaj na 3 sposoby: oglądaj 10 reklam dziennie, promuj własny biznes na MAPs, zarabiaj na poleceniach wykorzysując program partnerski.

Jeśli uznasz mnie za swojego sponsora podczas rejestracji, zobowiązuję się pomóc ci w rozwiązywaniu problemów związanych z MAPs. Oczywiście jeśli będziesz miał jakieś pytania, pisz do mnie, a ja ci wskażę drogę. Zapraszam do współpracy i pozdrawiam.

1 CP to 1 udział w firmie, kosztuje on $49,49 i ma za zadanie wypracować $60, zajmuje to około 3 miesiące. Inwestując w większą ilość CP, np. 20 to po roku czasu osiągniemy ich 100 jeśli będziemy stale reinwestować zarobione pieniądze. Maksimum jakie możemy osiągnąć to 1200 Credit Pack'ów.
Ja na początku też nie dawałam wiary i wykupiłam tylko 1 CP, żeby sprawdzić czy to działa, i gdy zauważyłam stały przychód co 20 minut (to około $0,01 od 1CP) zaryzykowałam i zaufałam firmie. Teraz jestem zadowolona i namawiam ludzi do zmiany życia, ponieważ to pozwala osiągnąc WOLNOŚĆ FINANOWĄ, o której wszyscy marzą.
Jeśli masz jakieś pytania-pisz do mnie am55211@wp.pl odpowiem w ciągu kilku godzin.
PAMIĘTAJ: podczas rejestracji podaj swoje dane oraz imię i nazwisko sponsora, czyli moje (Aneta Mianowska), ponieważ wtedy będziesz miał osobę, której możesz zadawać pytania dotyczące posługiwania się całym serwisem.
Zachęcam cię do wypróbowania i POZDRAWIAM SERDECZNIE.

jaro000
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2015 10:30

Re: Praca przez internet

Postautor: jaro000 » 18 sty 2016 20:50

Następna piramida :D bardzo dziękujemy :lol: Baw się sama .

genju11
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2016 13:46

Re: Praca przez internet

Postautor: genju11 » 20 sty 2016 17:03

Bardzo fajna opcja. Ja obecnie też szukam copwyritera do pisania tekstów na bloga internetowego http://www.spirulina.pl to też może być dobra forma pracy przez internet. jak by ktoś był chętny zapraszam o informację na prv proszę przesłać próbkę jakiegoś przykładowego tekstu oraz cenę za 1000 znaków.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron