Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Gruby666
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2016 22:15

SAMOZATRUDNIENIE I KONTO W BANKU

Postautor: Gruby666 » 12 sty 2016 22:16

Witam wszystkich!

Jestem na etapie załatwiania konta w banku, a także samozatrudnienia i tutaj pojawiło się kilka pytań..

1. Co najpierw? Czy jest jakaś odpowiednią kolejność? Najpierw powinienem zgłosić self employed a później dopiero zakładać konto w banku czy nie robi to żadnej różnicy?
2. Czy w takim przypadku mogę założyć zwykle konto osobiste czy powinienem jakieś specjalne dla "firm"?
3.czy potwierdzeniem adresu może być list który przyszedł mi z numerem nino? (Wynajmuje pokój wiec nie mam żadnych rachunków na siebie)
4. Przeczytałem na tej stronie ze w banku Lloyds obsługują w języku polskim, ktoś może to potwierdzić? (Mój język angielski jest jeszcze słaby i nie wiem czy będę w stanie się dogadac w banku)

Z góry dziękuję za każdą najmniejsza pomoc :)

jaro000
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 18 gru 2015 10:30

Re: SAMOZATRUDNIENIE I KONTO W BANKU

Postautor: jaro000 » 13 sty 2016 21:26

Najpierw konto załóż a potem firmę nie ma to wielkiego znaczenia .Zapytaj się w banku jakie dokumenty przygotować.Ja miałem ID i list polecający od pracodawcy. Kazdy bank ma inne wymogi słyszałem ze na dowód nie otwierają konta :|


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości