Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Palbert
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 05 gru 2015 22:38

Pierwsza praca w UK

Postautor: Palbert » 07 sty 2016 17:13

Witam obecnie pracuje w uk dostałem wczoraj papier o moim wynagrodzeniu miesięcznym i tam jest napisane ile zarobiłem i to że zabrali mi tax i in prosiłbym o pomoc czy jeśli to moja praca w uk to podobno podatku nie zabierają przez jakiś tam okres gdzie mam to zgłosić czy zadzwonić ?

CuowiekPajonk
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2016 09:07

Re: Pierwsza praca w UK

Postautor: CuowiekPajonk » 23 maja 2016 09:09

Podepnę się pod temat - planuję w tym roku zacząć pracować jako kierowca tira do UK. Na oku mam kilka ofert i najbardziej kuszącą wydaje mi się chyba ta z paracross:

I teraz moje pytanie jako osoby zielonej w tych tematach: na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy wyborze? Jak przygotować sie do wyjazdu do UK jako kierowca? O czym warto pamiętać? Z góry dzięki :D

Dariana11
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 21 cze 2016 23:14
Kontaktowanie:

Re: Pierwsza praca w UK

Postautor: Dariana11 » 21 cze 2016 23:18

Dowiedz się dokładnie na miejscu jak to jest

Borzo
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2016 11:39

Re: Pierwsza praca w UK

Postautor: Borzo » 28 cze 2016 11:43

Podepnę się pod temat - planuję w tym roku zacząć pracować jako kierowca tira do UK. Na oku mam kilka ofert i najbardziej kuszącą wydaje mi się chyba ta z paracross:

I teraz moje pytanie jako osoby zielonej w tych tematach: na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy wyborze? Jak przygotować sie do wyjazdu do UK jako kierowca? O czym warto pamiętać? Z góry dzięki :D


Na pewno warto postawić na paracross - sam z nimi jeździłem i wspominam to bardzo miło. A co do przygotowania to pozostaw to im - dostaniesz darmowe szkolenie na miejscu.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości