Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
marcin19811aj
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2015 11:44

Praca

Postautor: marcin19811aj » 19 gru 2015 15:37

Witam,czy któryś z pracujących Polaków na Wyspach mógłby załatwić prace tam,może wiecie gdzie będą przyjmować.Ja i kolega jesteśmy zainteresowani wyjazdem.Podobno w Irlandii która przeżywa 7 procentowy wzrost gospodarczy jest coraz więcej pracy.Oczywiście nie za darmo jesteśmy skłonni zapłacić byle by to było pewne i uczciwe.Interesuje nas wyjazd na dłużej?

Juliapl1
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 14 sty 2016 17:14

Re: Praca

Postautor: Juliapl1 » 14 sty 2016 17:27

Część szukam pracy w Uk lub Irlandij i potrzebuje pomocy w znalezieniu mieszkania niestety nie stac mnie zeby zaplacic za pomoc moze jak sie uda i dorobie sie troche to zaplace. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe ale doświadczenia na magazynie nie mam choć wózkami ladowalem po 2 tiry dziennie. Uprawnienia na ładowarki duże i potrafieobslugiwac koparki i koparko-ładowarki byłem brukarzem znam podstawy murarki gipsy wylewki. Potrafię spadać mig-mat. Proszę pomóżcie jesli coś wiecie. Każda praca dużo godzin bo jadę nie na wakacje tylko zarabiać na rodzinę. Krzysztof


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 26 gości