Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Lukasz933
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2015 20:21

Tłumacz ?

Postautor: Lukasz933 » 04 paź 2015 20:29

Witam.
z góry pragnę nadmienić że się nie przechwalam.
Kiedyś pewien Polak powiedział mi że jakby znał język tak jak ja to by odmienił swoje życie. Szczerze pisząc szybko o tym zapomniałem. Po 2 latach pracy na magazynie stwierdziłem że muszę coś z tym zrobić.. Posiadam bardzo dobrą znajomość języka angielskiego do tego stopnia że nie mam problemów żeby porozumieć się ze swoją dziewczyną, która jest Angielką.
Cały czas namawia mnie do tego żebym został Polsko - Angielskim tłumaczem i pomagał ludziom w tłumaczeniach rozmów telefonicznych, wizyt w bankach itp.
Otóż moje pytanie jest następujące..
Czy potrzebuję jakiegoś typu kurs/kwalifikacje, tak aby zatrudniła mnie jakaś firma ?
Jeśli robił bym coś takiego poza godzinami pracy ( na magazynie ) to jaką miałbym pobierać opłatę ?
Ogólnie... Chciałbym poszerzyć horyzonty w owej dziedzinie, ponieważ nie wiem za wiele.
Z góry Dziękuję za odpowiedzi. :)
Pozdrawiam.
Łukasz

Anetabcdefgh
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 05 lis 2015 13:38

Re: Tłumacz ?

Postautor: Anetabcdefgh » 05 lis 2015 13:41

Czesc Lukasz,
Chetnie podpowiem. Daj znac na aneta897@gmail.com jesli jeszcze potrzebujesz odpowiedzi. Sama jestem tlumaczka pisemna i ustna.

Silvvia
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2016 20:13

Re: Tłumacz ?

Postautor: Silvvia » 28 sty 2016 20:15

jestem studentką 4 roku studiów filologicznych (filologia angielska: profil tłumaczeniowy z językiem japońskim). Pracuję sobie w Polsce dorywczo jako tłumacz pisemny, jednakże chciałabym podjąć pracę w UK. Czy ktoś pracujący na wyspach w zawodzie tłumacza mógłby podzielić się ze mną swoim doświadczeniem/przemyśleniami oraz udzielić może paru rad/wskazówek?

Z góry dziękuję

Tony110
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 04 mar 2016 08:42
Kontaktowanie:

Re: Tłumacz ?

Postautor: Tony110 » 04 mar 2016 08:48

W sieci znajdziemy wiele ogłoszeni takiego tłumacza. Byle by tylko umiał nam pomóc.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 21 gości