Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
szym5
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2015 20:26

Agencja Modelingowa Virgin Face Management oszustwo czy sznasa na sukces

Postautor: szym5 » 11 cze 2015 20:37

Zakładam ten temat i chciałbym go poświęcić głównie na tą właśnie agencje modelingową, ale jeśli mieliście do czynienia z jakimiś innymi agencjami tego typu to też chętnie się dowiem. Dobrze to krótko i na temat znalazłem ofertę tej agencji. http://londynek.net/jobs/Prawdziwych+lu ... _id=811000 tutaj macie linka. Oczywiście głupi nie jestem i nie wierze w to ani trochę. W Polsce też jest pełno takich agencji co to są takie wspaniałe, a zwykle kończy się na naciąganiu (tzn. możemy zrobić panu profil w naszej agencji ale musi pan zapłacić 300 zł za zrobienie paru zdjęć i udawanie że to profesjonalna sesja, a następnie wysyłanie panu wiadomości o castingach, o których sam se pan możesz poczytać w internecie i nie potrzebujesz naszej łaski). Dokładnie tego samego spodziewam się tutaj i nie wierze w genialną agencję "która daje szanse". Ale chce posłuchać opinii ludzi którzy mieli z nią styczność. I tak pewnie nawet nie zechce mi się próbować czegokolwiek ale może. Jeżeli jednak ktoś ma coś pozytywnego do powiedzenia o nich, i zamierza mnie mile zaskoczyć, proszę bardzo. Ale z góry proszę o jakieś dowody. Bo na słowo, heh..... sami rozumiecie, ciężko uwierzyć. Może jakieś filmiki, może jakieś zdjęcie. Tylko nie chodzi mi raczej o wysłanie do filmika który już sam znalazłem na yt i napisanie czegoś w stylu " o mnie zatrudnili do tego pokazu. To ja byłam, dobrze płacili i tak zaczęła się moja kariera. Dziękuje wam, a kto nie wierzy niech uwierzy". Dobra to tyle. Jedziemy

anjuli
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2015 19:57

Re: Agencja Modelingowa Virgin Face Management oszustwo czy sznasa na sukces

Postautor: anjuli » 17 lip 2015 19:59

Mam nadzieje ze w to nie wszedles? To się nazywa po angielsku scam. To co robia jest nielegalne, mam nadzieje ze kiedyś zrobia porządek z nieuczciwymi agencjami.

monikacan
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2015 12:34

Re: Agencja Modelingowa Virgin Face Management oszustwo czy sznasa na sukces

Postautor: monikacan » 27 wrz 2015 12:43

Z całego serca ostrzegam przed ogłoszeniami tej rzekomej agencji, to jest fejk, zarabiają na tym że wysyłają ludzi na niby "profesjonalną" sesję zdjęciową, oczywiscie do swojego fotografa, mówią ze to jest potrzebne do pracy, mało tego sesja kosztuje u nich 300 funtów, jesli mowisz im ze nie masz pieniedzy to oni są na tyle uprzejmi ze mowią żeby zaplacic polowe czyli 150 funtow a druga polowa to jest tzw depozyt i w chwili gdy dostajesz kontrakt zwracasz im te pieniadze, oczywiscie teraz wiem ze nie ma zadnego kontraktu, poniewaz zaplacilam 150 funtow i nie zobacze nawet zdjec na oczu, oczywiscie telefonu tez nikt nie odbiera. Zastanawiam się tylko czy mozna teraz udowodnic tej firmie oszustwo, ze zarabiają wlasnie na takim naciaganiu ludzi. Najlepsze jest to ze wstawiaja swoje ogloszenie tylko i wyłącznie na polskich stronach typu Londynek, dziwne oj dziwne tak wiec OMIJAJCIE TE OGLOSZENIA !!!!!

Gostek
Gastarbeiter
Posty: 56
Rejestracja: 23 sie 2015 19:52

Re: Agencja Modelingowa Virgin Face Management oszustwo czy sznasa na sukces

Postautor: Gostek » 29 wrz 2015 08:29

kombinatorstwo, takich rzeczy się nie robi


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 35 gości

cron