Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Maciej1975
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2015 15:23

Firma w UK ale mieszkanie w PL

Postautor: Maciej1975 » 07 cze 2015 15:31

Mam takie może nietypowe pytanie da Was gdyż obecnie nie jestem mieszkańcem UK. Od niedawna zajmuje się produkcją mebli na wymiar (kuchnie głównie) pod zamówienia angielskich odbiorców. Chciałbym w jakiś sposób uregulować swoją dzialność więc zarejestrować firmę i swoją dzialność najlepiej w Uk żeby być bardziej wiarygodnym dla potencjalnych klientów. W Londynie mieszka moja rodzina od 14 lat już i właśnie z ich pomocą mogę realizować nowe zlecenia.
Pytanie dotyczy tego czy mogę założyc firmę w Uk nie będąc (przynajmniej na razie) mieszkańcem Anglii. Jeśli tak to jaką dzialność wybrać (jednoosobową czy spółkę LTD)? Jaj wyglądają rozliczenia podatkowe i czy w ogóle to się opłaca? Czy przy ewentualnym założeniu firmy w UK jest szansa ze na starość uzbiera się jakaś niewielka emerytura?
CO o tym sądzicie?

JerzyBrz
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2015 14:11

Re: Firma w UK ale mieszkanie w PL

Postautor: JerzyBrz » 09 cze 2015 21:03

Zadzwon to podpowiem 07541659563 jurek


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości

cron