Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
gosia29Shipley
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2015 09:05

warto robic AAT,ACCA?

Postautor: gosia29Shipley » 19 maja 2015 09:15

hej! Czy ktos robil AAT? Warto? Czy lepiej ACCA. Interesuje mnie praca w ksiegowosci i chce zdobyc odpowiednie kwalifikacje. Naczytalam sie duzo o przeroznych drogach ,niestety nawet z kursami tego typu bez doswiadczenia nie przyjmuja do pracy. Co zrobic najpierw?Jakies wskazowki?Moze cos w rodzaju stazu? Mam 29 lat i troche sie martwie czy oby nie jestem juz na to za stara:/Za opdowiedzi dziekuje z gory:)

twhetlor
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 24 lip 2013 10:39

Re: warto robic AAT,ACCA?

Postautor: twhetlor » 30 maja 2015 09:37

Ja jestem starszy i zrobilem ACCA, nie powiem ze lekko bylo, bo trzeba przysiasc nad ksiazkami, ale powiem ci szczerze ze rekruterzy dzwonia non stop z ofertami pracy. Tzn ja zaczalem pracowac pare lat temu jako asystent finansowy i w tym samym czasie zaczalem studiowac ACCA. Dla mnie sie oplacilo jesli chcesz pracowac jako accountant to polecam ACCA a jako bookkeeper to te inne kursy tansze typu AAT Itp

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Re: warto robic AAT,ACCA?

Postautor: banita » 01 cze 2015 09:01

wow acca i takie bzdury radisz ludziom w innych postach? mylisz pojacia i bierzesz pod tylko 1 standardowy scenariusz ... no to gratulacje, duzo zapamietales z tych kursow


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 36 gości