Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
iwonik
Gastarbeiter
Posty: 26
Rejestracja: 10 paź 2016 14:53
Kontaktowanie:

Re: Pomysł na biznes w Londynie - jaki?

Postautor: iwonik » 25 paź 2016 12:40

wy tak serio z tym zarabianiem z internecie? chyba nie takiej odpowiedzi oczekiwał autor tematu.
Moim zdaniem warto pójść w stronę gastronomii, jest teraz tyle fajnych trendów jak bubble tea, food trucki, sushi rollsy itp. Celowałabym coś w ten deseń wybrać.

CodeThem
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2016 14:37
Kontaktowanie:

Re: Pomysł na biznes w Londynie - jaki?

Postautor: CodeThem » 26 paź 2016 10:02

Iwonik dobrze mówi, warto rozglądać się za nowymi trendami, które mogą się jeszcze mocniej rozwinąć a nie ma w nich jeszcze ogromnej konkurencji. Radziłbym jednak uważać na towary importowane, niestabilny kurs funta może mocno pokrzyżować plany na początku biznesu.

Warte uwagi są też usługi, na które zawsze będzie zapotrzebowanie. Na przykład usługi transportowe, komputerowe czy sprzątanie mieszkań. Tutaj konkurencja jest olbrzymia, ale zawsze można zrobić coś lepiej i, z odrobiną szczęścia, prześcignąć konkurencję.

dadara
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2015 09:49

Re: Pomysł na biznes w Londynie - jaki?

Postautor: dadara » 09 sie 2017 07:21

Ja z kolei wybrałem się do Wielkiej Brytanii jakieś pięć lat temu i razem z dwoma kumplami założyliśmy tam małe bistro. Udało nam się wynająć lokal po w miarę niskiej cenie, trochę go przemalowaliśmy i ruszyliśmy na "swoim". Muszę Wam przyznać, że zwłaszcza na początku bywało ciężko, ale potem biznes się rozkręcił. Na razie całość wychodzi na plus, więc nie mam co narzekać. Przy okazji, mam do Was pytanie, bo podczas ostatniego pobytu w Polsce znalazłem takie rodzaj mobilnego oprogramowania właście do różnych lokali gastronomicznych - https://joinposter.com/pl . Co o nim sądzicie? Pytam, bo zastanawiam się czy w tego typu system warto inwestować?

Wiki93
Gastarbeiter
Posty: 58
Rejestracja: 09 lis 2015 12:59

Re: Pomysł na biznes w Londynie - jaki?

Postautor: Wiki93 » 10 sie 2017 08:11

Niestety ja nic nie słyszałam o taki oprogramowaniu. Pierwszy raz widzę ta nazwę na oczy. Tak więc z tym ci nie pomogę. A jęśli chodzi o pomysł z biznesem to faktycznie gastronomia jest najbezpieczniejsza i najpewniejsza. Już nawet w Polsce coraz więcej ludzi jada na mieście. Zaś coraz mniej osób ma czas na gotowanie. I choć zdrowa żywność zdobywa na popularności to nadal prym wiodą fast foody. Najlepiej założyć coś gdzie klient ma możliwość zjedzenia czegoś na miejscu oraz zamówienia do domu czy pracy. Według http://www.uslugi24.net.pl/zestawy-obiadowe-na-telefon/ co raz więcej osób zamawia sobie gotowy obiad do pracy. Już mało kogo zaspokoi na drugie śniadanie kanapka. Ludzie idą na lunche gdzie jedzą pełnowartościowy posiłek. Ja uważam, że jest jeszcze dość duża nisza w takich firmach co dostarczą dobry i ciepły obiad do pracy czy domu. I tu polecam się rozwijać. A przy tym także mieć swój lokal z tymi potrawami. A i trzeba pamiętać aby menu było dość krótkie i zwięzłe. Jak jest za dużo to człowiek czuje się przygnieciony i nie może się zdecydować.

jjusti18
Gastarbeiter
Posty: 35
Rejestracja: 10 maja 2017 17:25

Re: Pomysł na biznes w Londynie - jaki?

Postautor: jjusti18 » 11 wrz 2017 15:59

A zastanawialiście się jak czym się motywować? Jak zdobywać osiągnięcia coraz wyższe? Wiele cennych wiadomości można znaleźć w artykule- jak odnieść sukces [url=http://www.mistrzmotywacji.pl/blog/jak-odniesc-sukces[/url] . Wpadłam na niego przypadkiem i od razu rzucił mi się w oczy. Sama chce się z nim bliżej zapoznać, ponieważ kieruje on w jaki sposób dążyć do sukcesu... Czym się motywować i jak zarabiać skutecznie pieniądze.

kacmich
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 07 kwie 2017 09:57
Lokalizacja: London City
Kontaktowanie:

Re: Pomysł na biznes w Londynie - jaki?

Postautor: kacmich » 13 wrz 2017 08:48

Gastronomia to przyszłość, bo ludzie generalnie żyją szybciej i nie maja czasu gotować. Dobrze nastawić sie tez na dowóz, bo teraz dodatkowo ludzie wchodzą do internetu, zamawiają cos szybko po pracy i tyle.

Wrocki
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 13 wrz 2017 23:00
Lokalizacja: Soho
Kontaktowanie:

Re: Pomysł na biznes w Londynie - jaki?

Postautor: Wrocki » 13 wrz 2017 23:10

Wystarczy przejechać się po Elephant & Castle czy innej trochę biedniejszej dzielnicy i zobaczyć, że ludzie otwierają biznesy absolutnie róznorakiego rodzaju - od klasycznej restauracji, przez kurczaki, po ciuchlandy i franczyzę poundlandów, aż po fryzjerstwo, kioski i salony piękności dla psów. Wszystko ma w sumie sens, o ile w okolicy konkretna gałąź biznesu nie istnieje lub w znikomej liczbie. Osobiście proponowałbym przenieść się na Wyspy z wyrobionym zawodem lub profesją, która pozwoli czuć się Angolom lepiej, np. jakiś socjal - https://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne/pracownik-socjalny - a to też dlatego, że obcokrajowcy wykonujący zawód, który "zostawi" profity w danym miejscu ma więcej sensu, aniżeli biznes, który wyssie kapitał z Anglii i wyniesie go poza granice. Tak bym myślał raczej.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 20 gości

cron