Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
inwestorwspolnik
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2015 08:07

Re: Własny biznes w UK

Postautor: inwestorwspolnik » 19 lis 2015 08:24

Witam,
Co prawda minęło już sporo czasu od założenia wątku przez autora ale mimo wszystko postanowiłem napisać, może nie tylko autor byłby zainteresowany. Poszukuję wspólnika lub inwestora do bardzo dochodowego i przyszłościowe biznesu jakim jest firma działająca w branży internetowej. Jestem pewny biznesu, mam duże doświadczenie, tylko brakuje mi środków na dokończenie projektu i jego reklamę (projekt jest w 95% skończony, pozostały drobne sprawy). Na początek Możemy się umówić na pierwsze pół roku na pożyczkę inwestycyjna, oczywiście podpisana umowę wraz z zabezpieczeniem. Minimalny zarobek 100% gwarantowany na umowie, w przypadku nie osiągnięcia celu przy podpisaniu umowy spisuje my informacje, ze w razie niepowodzenia dobrowolnie poddaje się egzekucji w celu wyegzekwowania brakujące części pieniędzy - jestem pewny, że to wypali także mogę to zagwarantować także na umowie. Proszę o propozycje i ewentualne pytania.

Pozdrawiam

RALLYEGOLF
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2016 21:14

Re: Własny biznes w UK

Postautor: RALLYEGOLF » 24 sty 2016 21:26

witam własnie mam pytanie chcę otworzyć serwis drukarek i kopiarek plus materiały tzn tonery może zna ktoś rynek jakie są szanse

RALLYEGOLF
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2016 21:14

Re: Własny biznes w UK

Postautor: RALLYEGOLF » 02 lut 2016 20:37

szukam kogoś chętnego na współprace serwis drukarek i kopiarek

annalaskowa
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 03 lut 2016 14:02

Re: Własny biznes w UK

Postautor: annalaskowa » 03 lut 2016 14:04

Zalezy jaka branża ale generalnie dużo łatwiej i z większym powodzeniem założyć biznes w UK niż w PL. Nie mówiąć o fakturach, gdzie tu wystarczy rachunek albo napisanie na kartce z pieczątką restauracji etc

RALLYEGOLF
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2016 21:14

Re: Własny biznes w UK

Postautor: RALLYEGOLF » 03 lut 2016 18:24

annalaskowa pisze:Zalezy jaka branża ale generalnie dużo łatwiej i z większym powodzeniem założyć biznes w UK niż w PL. Nie mówiąć o fakturach, gdzie tu wystarczy rachunek albo napisanie na kartce z pieczątką restauracji etc

witam branża IT drukarki kopiarki skanery plotery i materiały eksploatacyjne do wszystkich urządzeń biurowych ....co ty na to


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 39 gości