Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Gosiakot89
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2015 19:26

Praca w Anglii 2015/ chętni do wspólnego wyjazdu.

Postautor: Gosiakot89 » 22 sty 2015 19:27

Cześć :)

Razem z chłopakiem na początku marca 2015 roku chcemy wyjechać do Londynu bądź jakiegoś mniejszego miasta w poszukiwaniu pracy. W związku w tym szukamy osób chętnych do wspólnego wyjazdu. Ja mam 26 lat, chłopak 29 lat. Województwo kujawsko-pomorskie. Poziom języka podstawowy. Jesteśmy osobami bezkonfliktowymi. Wiek osób/osoby chętnej na wspólny wyjazd obojętny. Ważne byś miał jakieś pieniądze na START i był zdecydowany na wyjazd :)

Przy okazji chcielibyśmy się dowiedzieć jak teraz jest ze znalezieniem pracy w Anglii? Może ktoś poleci jakąś agencję bądź miejsce gdzie warto wysłać już teraz CV z PL, ewentualnie jak już będziemy tam na miejscu... Oboje z chłopakiem będziemy posiadać referencje od pracodawcy w języku angielskim czy to Nam ułatwi w jakimś stopniu znalezienie pracy?


Za wszelkie odpowiedzi lub ewentualną pomoc DZIĘKUJEMY :)

malina55
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2015 21:12

Re: Praca w Anglii 2015/ chętni do wspólnego wyjazdu.

Postautor: malina55 » 27 lut 2015 21:13

Nie wiem czy twój post jest jeszcze aktualny ale też chcę wyjechać z chłopakiem do Anglii. Byłam już tam dwa razy.

sashunia
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2015 10:42

Re: Praca w Anglii 2015/ chętni do wspólnego wyjazdu.

Postautor: sashunia » 28 mar 2015 11:07

MIeszkam w Świeciu, czy może my się spotkać i pogadać?

szym5
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2015 20:26

Re: Praca w Anglii 2015/ chętni do wspólnego wyjazdu.

Postautor: szym5 » 14 cze 2015 20:32

kazimkaczmarek@gmail.com. krótko i na temat won spamerze. No ja pie... "lepiej płacą na fejsbuku" to zdanie brzmi równie niedorzecznie co na przykład "policja proszę przyjechać na fejsbuka". Nie dość że kłamiesz jak z nut i chcesz ludziom ciemnotę wciskać, to jeszcze się bezczelny spamer wpieprza w każdą rozmowę która ostatnio miała miejsce i udaję że przypadkiem się w niej znalazł. Oczywiście każdy post nie różni się choćby przecinkiem, wszystko tylko kopiuj-wklej żeby nie marnować czasu na naiwniaków. Ja wiem że reklama dla firmy jest ważna, ale głupich nie ma, wiadomo z góry że nie jesteś rzeczywistym użytkownikiem który zachwala faktyczną firmę, tylko po prostu robisz im reklamę żeby ściągnać jak najwięcej frajerów a potem ich wydoić. Zatem pozwolę sobie zacytować Polskiego wieszcza i geniusza deski teatralnej B. Linde "Wypierdalać" z tym dziadostwem, i przestań zaśmiecać forum swoimi gównianymi postami.


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 28 gości

cron