Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
LoozMarija
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2015 18:23

CSCS dla stolarza

Postautor: LoozMarija » 08 sty 2015 18:31

Chciałem zapytać czy ktoś ostatnio robił kartę CSCS dla stolarza. Od chyba lipca zeszłego roku zmieniły się przepisy i nie wydają już zielonej kart, przynajmniej nie dla stolarzy, teraz jest niebieska.
Nigdy dotąd nie potrzebowałem tej karty, pracowałem legalnie ale nikt z managerów nie wymagał, ale teraz zmieniłem pracę i wszędzie właściwie jej wymagają.
Zdałem dziś egzamin Health, safety and environment, dzwonię do CSCS i informują mnie że mogę dostać teraz czerwoną na pół roku ale w tym czasie muszę potwierdzić swoje umiejętności albo zrobić NVQ2 lub wyźej. Potwierdzenie można zdobyć przez assesment na budowie, ktoś przychodzi i patrzy jak wykonuję swoją pracę. Z tym że nie udzielili mi informacji gdzie mogę coś takiego zamówić, orientuję się ktoś z Was?
Z góry dziękuję za odpowiedzi, może jeszcze komuś przyda się informacja.

issac
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2015 21:08

CSCS dla stolarza

Postautor: issac » 17 lut 2015 21:14

http://www.cscs.uk.com/card-finder , musisz najpierw dobrać kartę , wybrać kwalifikacje jakie posiadasz , lub przesłać dokumenty, lub wydzwonić kartę stażysty ( jeśli jeszcze się z tym nie uporałeś)


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 26 gości

cron