Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
coffee31
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 16 paź 2013 19:23

Szukam współpracownika-HR+IT

Postautor: coffee31 » 24 lis 2013 18:36

W kwestii własnej kariery podjąłem decyzję, że czas wystartować z własnym biznesem. Jestem w UK już 7 lat, pracuję na etacie w branży HR(i ta branża to jeden z pomysłów w połączeniu z IT...), na warunki finansowe nie mogę narzekać, ale czuje się niespełniony. Jeśli też masz podobne przekonania i niekoniecznie chcesz pracować u kogoś na etacie oraz szukasz osoby na poziomie, kreatywnej i z otwartą głową, to zapraszam do kontaktu.
Co dwie głowy, to nie jedna. Zapraszam do kontaktu ludzi, którzy żyją zgodnie z przekonaniem "can do". Malkontentom z góry dziękuję.


Na początek proszę o przesłanie informacji o sobie, wykonywanym zajęciu, zapatrywaniach na przyszłość itd:

pietras4you@gmail.com

Proszę o kontakt osoby naprawdę zmotywowane, posiadające bardzo dobrą znajomość jęz.ang. i najlepiej pochodzące z którejś z branż(IT, HR, sales) które chcą się spotkać i porozmawiać w 4 oczy.

Pozdrawiam
Piotrek, lat 31

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 24 lis 2013 19:54

Bardzo dobrze, że podkreśliłeś ile masz lat.

:lol: :roll:


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 83 gości