Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
motylek231
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 07 paź 2013 21:58

Szukamy dawczyn komorek jajowych

Postautor: motylek231 » 15 paź 2013 19:04

Jest takie ogloszenie Szukamy dawczyn komorek jajowych czy ktoś się zdecydował na oddanie komorek? Zastanawiam sie nad tym,jesli jest tutaj jakas kobietka po stymulacji to bylabym wdzięczna gdyby sie podzielila ze mną wrazeniami:)

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 15 paź 2013 20:31

wrazeniami?

ja rozumem ze zadna "praca" nie hanbi ale bez przesady

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 15 paź 2013 22:46

ponoc to masakra , faszeruja kobiete hormonami i nie jak w normalnym cyklu ma jedno jajeczko,,,ona je produkuje calu czas..po dwa ..trzy
organizm ponoc jest wyzylowany na maxa, wyniszczenie przez sterydy i hormony jest posuniete do tego stopnia ze niektore dziewczyny musza brac gonadotropine na oczyszczenie przysadek mozgowych

poczytaj fora medyczne i zobaczysz, w stanach takie dawczynie dostaja pelna opieke medyczna i kilka-kilkanascie tysiecy za caly cykl produkcyjny..czyli to moze byc nawet 15-20 jajeczek w miesiacu...

nie jestem lekarzem, nie znam sie,,,lubie poczytac czasem,, co i tobie radze

minta
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 23 paź 2013 10:50

Postautor: minta » 23 paź 2013 11:03

Heh..jak potrzebujesz kasy to spoko ,po oddaniu komórek w ten sam dzień będziesz miała czek albo jak wolisz to przelew ,w sumie 950 funtów.Jeśli chodzi o resztę to ja się już nigdy nie zdecyduję ,bo niestety to bardzo źle wpływa na organizm(przynajmniej mój) Początkowo miało to trwać dwa miesiące ale ,że zaczęłam w październiku potem były święta to się przeciągnęło do marca nastepnego roku.Czułam się fatalnie cały czas.Jeśli chodzi o kwestie moralne to zależy jakie masz podejście do tego typu spraw ,sama musisz sobie na to odpowiedzieć.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 23 paź 2013 18:14

Za takie grosze? lol

Ale ludzie muszą być zdesperowani...

minta
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 23 paź 2013 10:50

Postautor: minta » 23 paź 2013 20:17

To zależy dla kogo grosze , jak dla mnie to była wtedy extra miesieczna wypłata ..potrzebowałam tych pieniędzy .

Ignacytra
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 30 sie 2013 10:03

Postautor: Ignacytra » 30 paź 2013 10:36

masakra, za taką kasę wyniszczyć organizm, jeśli Ci się wszystko w organizmie nie ustabilizuje to wydasz znacznie więcej kasy i będzie Cię to kosztowało czasu, nerwów, szkoda zdrowia. Ale każdy decyduje sam o swoim losie. :D

gosiaccek88
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2017 09:51

Re: Szukamy dawczyn komorek jajowych

Postautor: gosiaccek88 » 09 mar 2017 10:04

Nie jestem dawczynią, ale ostatnio sporo czytałam na ten temat bo jest o nim głośno. Z tego co przeczytałam to nie każda kobieta może oddać swoje komórki. Najpierw musi przejść rozmowę z lekarzem, psychologiem a następnie wykonać szereg specjalistycznych badań. Dopiero po weryfikacji badań następują kolejne etapy. Wystąpienie jakichkolwiek powikłań jest znikome. Ale po każdym zabiegu mogą takie powikłania wystąpić. Myślę, że każda świadoma kobieta zdaje sobie z tego sprawę :) Po przejściu całego procesu pozytywnie otrzymuje się rekompensatę pienieżną. Czytałam jednak wypowiedź jednej dawczyni, która podkreślała, że wynagrodzenie nie było dla niej najważniejsze. Najważniejsze było, że podarowała innej kobiecie nowe życie. Mnie to przekonuje, bo jako spełniona mama nie wyobrażam sobie życia bez mojej córeczki. Każdy kieruje się jednak czymś innym, ale to już indywidualna sprawa i nie powinniśmy oceniać :)


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 24 gości

cron