Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
gosiacz90
Gastarbeiter

Re: Praca-Agencje-Czego Unikac

Postautor: gosiacz90 » 07 gru 2016 11:38

Należy unikać agencji, których nie ma np. w KRS, albo dane są bardzo pomieszane. Tak często się zdarza. Wszystko musi być na legalu. Warto też czytać opinie ludzi, którzy pracują przez ową agencję.

Fiilip30k
Gastarbeiter

Postautor: Fiilip30k » 09 gru 2016 10:01

No to wiadomo że jak nie ma ich w KRK to jest to podejrzane.

SylwiaaK
Gastarbeiter
Kontaktowanie:

Postautor: SylwiaaK » 15 gru 2016 14:56

Niby wiadomo, ale wielu ludzi tego nawet nie sprawdza :P

Kostek82
Gastarbeiter

Postautor: Kostek82 » 15 gru 2016 16:31

W Polsce też był kiedyś Ochotnicze Hufce Pracy i się chodziło za robotą, bo internetów nie było, a znaleźć nie było prosto. Teraz jest też masa agencji, jak w UK, tylko, że robota mało ciekawa. Nawet jeśli w UK zdzierają na pensjach, to przynajmniej uczciwie mówią, że praca się opłaca lub nie, więc za bardzo psioczyć nie można.

nunka22
Gastarbeiter

Postautor: nunka22 » 24 lut 2017 08:28

Hej. Ja przebywam w UK od 3 miesięcy i ciągle szukam pracy. Ostatnio podjęłam decyzję o założeniu własnego biznesu. Koleżanka, która mieszka tu od kilku lat poleciła mi bym skontaktowała się z biurem rachunkowym. Podobno pomagają ogarnąć całą dokumentację, rozliczają podatki i dodatkowo załatwiają należne nam benefity.

odetaj
Gastarbeiter

Postautor: odetaj » 24 lut 2018 15:58

Na pewno trzeba bardzo dokładnie czytać umowy przed ich podpisaniem. Sama trafiłam do Anglii właśnie za pośrednictwem agencji pracy, więc polecam tą drogę. Po skończonych studiach przez długi okres szukałam jakieś pracy dla siebie, nie znalazłam niczego ciekawego albo chociaż dobrze płatnego. Koleżanka podsunęła mi ofertę pracy dla opiekunek osób starszych w Anglii: https://promedica24.com.pl/oferty-pracy/praca-w-anglii/ i tak właśnie trafiłam nad Tamizje. Podczas studiów miałam praktyki w Domu Pomocy Społecznej więc nie obawiałam się opieki nad osobą starszą. Jeszcze przed spotkaniem z agencją przygotowałam sobie zestaw pytań na których odpowiedź koniecznie chciałam uzyskać. Trafiłam na bardzo miłą i cierpliwą panią która rozwiała wszelkie moje cierpliwości. Tutaj w Anglii miałam mniej szczęścia bo na początku trafiła mi się para nieznośnych staruszków.

dadara
Gastarbeiter

Postautor: dadara » 05 mar 2018 09:32

Ja za to w Anglii korzystam z usług agencji pracy i b

Wróć do „Praca”