Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
RodakMaly
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2011 15:16

Czy da sie zarobic w internecie?

Postautor: RodakMaly » 17 wrz 2011 15:45

Witam wszystkich!

No wiec, jestem juz w tym kraju pare lat i ostatnio dosc zaczalem interesowac sie biznesem...Wydaje mi sie, ze wiekszosc osob, ktore odniosly duze sukcesy osatnimi laty to osoby, ktorych biznesy mialy cos wspolnego z internetem - i nie mowie tu tylko o gigantach jak facebook, e-bay, PayPal i tego typu firmy.

Dosc dobrze znam angielski wiec poczytalem juz duzo w internecie o tym - zadziwiajaca ilosc informacji jest do znalezienie w internecie ( w szczegolnosci po angielsku). Ale niestety z powodu tak ogromnej ilosci informacji nie jestem pewien jakiej rady posluchac....;/

Mysle, ze chcialbym sprobowac swoich sil w internecie, ale nie wiem od czego zaczac....

czy ma ktos moze jakies doswiadczenia w tej sprawie?

Bardzo prosze o jakies porady, moze wskazac jakis cenny artykul moze jakas wyprobowana strone internetowa.

Serdecznie dziekuje za wszystkie odpowiedzi!

MindYourBusiness
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2011 11:44

Postautor: MindYourBusiness » 18 wrz 2011 11:45

Czesc RodakMaly! masz racje, ze akurat skupiasz sie na internecie. Jest to teraz jedna z najszybciej rozwijajacych sie platform biznesowych, umozliwia start z relatywnie mniejszymi kosztami niz fizyczne biznesy i jest olbrzymia ilosc mozliwosci tylko trzeba wiedziec jak zaczac...

Masz tu kilka porad, ktore pomoga Ci dobrze wystartowac

1.Przede wszystkim potrzebujesz strone internetowa
2. Nie moze byc to jaka kolwiek stronka internetowa - musisz pomyslec o odbiorcach
3. W dzisiejszych czasach Informacja jest jak zloto - mozesz zawsze rozkrecic biznes oparty na informacji, moze stworzyc eBook - staje sie to teraz bardzo popularne
4. I najwazniejsze - bedziesz musial znalezc sposob, aby przyciagnac na swoja strone odpowiednia ilosc odwiedzajacych!

Jest to chyba jedno z najtrudniejszych zadan, ale jak chcesz zaczac od czegos internecie to przeczytaj ta krotka ksiazke (tu masz link: http://www.supertips.com/ultimate/x/?id=6567) Jest ona w calosci napisana po ANGIELSKU, ale w Twoim poscie napisales, ze nie masz problemow z Angielskim wiec mysle, ze sobie poradzisz.

Ksiazka jest napisana przez Harvey Segal (znanego internetowego Marketingowca).

Opisuje ona wszystkie aspekty biznesu w internecie - od tworzenia stron internetowych po ich promowanie oraz zdobywanie tych cennych gosci.

Najlepsze jest to, ze jest ona calkowicie za darmo! -> http://www.supertips.com/ultimate/x/?id=6567

Nawet nie musisz podawac, zdnych swoich danych, jak to zwykle bywa z tymi wszystkimi darmochami rozdawanymi w internecie!

Mam nadzieje, ze to troche pomoze. Jak juz przeczytasz ksiazke i bedziesz dalej mial jakies pytania to daj znac na priv!

RodakMaly
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2011 15:16

Postautor: RodakMaly » 19 wrz 2011 20:11

Dziekuje bardzo za porady! Bardzo wartosciowe!

A co do tej ksiazki, to mialem pewne watpliwosci, czy aby na pewno bedzie za darmo, a ta strona z ktorej sie sciaga ta ksiazke wyglada jak jedna wielka reklama - ale bardzo sie zdziwilem!

Ksiazka jest pelna porad, korych szukalem, a najbardziej podobala mi sie czesc o tym jak znalezc gosci na strone swoja i rowniez ta czesc o Viral Marketing! A sama w sobie ksiazka jest swietnym przykladem tego!

Wielkie dzieki!

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 20 wrz 2011 07:53

Tu nikt ze sobą tak uprzejmie nie rozmawia - coś tu śmierdzi!

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 20 wrz 2011 10:12

Oczywicie ze smierdzi - 2 nowe nicki sobie watek podrzucaja... Rozdwojenie jazni ktos ma po prostu i sam ze soba pisze....

pbb
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 13 paź 2011 07:45

Postautor: pbb » 14 paź 2011 12:58

Hehe, dobre! Dzięki StaraBabo, już miałem się rozwinąć ze swoimi mądrościami nt. Forexa, ClickBanku itp.

Byłaby strata czasu...

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 14 paź 2011 13:47

Jakby nie było temat został. I o to autorowi chodziło.

Się filtr antyspamowy coś zacina na tym forum....


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości

cron