Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
RALLYEGOLF
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2016 21:14

WŁASNY SERWIS W LONDYNIE IT.

Postautor: RALLYEGOLF » 24 sty 2016 21:18

Witam mam pomysł aby przenieść firmę do Londynu tzn serwis drukarek kopiarek itp plus tonery do wszystkich urządzeń ..może ktoś podpowiedzieć czy taki biznes ma szansę

catzrulez
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 10 sie 2013 17:19

Re: WŁASNY SERWIS W LONDYNIE IT.

Postautor: catzrulez » 29 sty 2016 01:17

Szansa jest zawsze zwlaszcza ze w Londynie na uslugi IT jest spory popyt. Jesli jestes faktycznie dobry, masz doswiadczenie to sobie poradzisz. Pamietaj jedynie o kosztach (w porownaniu z tymi w Polsce) ktore musisz poniesc na wynajem pomieszczen, pracownikow itp. Sam zajmuje sie IT, w razie pytan pisz na priv.

RALLYEGOLF
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2016 21:14

Re: WŁASNY SERWIS W LONDYNIE IT.

Postautor: RALLYEGOLF » 30 sty 2016 19:54

Witam hmmmm na początek pomieszczenie nie jest potrzebne jedynie wynajęty pokój z netem plus drukarka plus samochód np. volkswagen caddy lub tani ford curier narzędzia wszystkie mam , a pomieszczenie najlepiej na parterze nie musi być przy ulicy tylko parter plus dojazd jakieś 15m kwadratowych , do naprawy drukarek profesjonalnych , generalnie urzadzenia klasy premium naprawiamy u kienta . małe mozna w warsztacie . wiem że cana konserwacji okresowej kopiarek / drukarek to 100f.kolorowe od 150f. zajmuje sie tym 20lat wiec znam temat . a n.p materiały eksploatacyjne mozna dobrze sprzedać mój zakup w polsce przykładowy 3f londyn 43f netto w detalu . może współpraca ? pozdrawiam

RALLYEGOLF
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2016 21:14

Re: WŁASNY SERWIS W LONDYNIE IT.

Postautor: RALLYEGOLF » 30 sty 2016 19:57

catzrulez pisze:Szansa jest zawsze zwlaszcza ze w Londynie na uslugi IT jest spory popyt. Jesli jestes faktycznie dobry, masz doswiadczenie to sobie poradzisz. Pamietaj jedynie o kosztach (w porownaniu z tymi w Polsce) ktore musisz poniesc na wynajem pomieszczen, pracownikow itp. Sam zajmuje sie IT, w razie pytan pisz na priv.


Witam hmmmm na początek pomieszczenie nie jest potrzebne jedynie wynajęty pokój z netem plus drukarka plus samochód np. volkswagen caddy lub tani ford curier narzędzia wszystkie mam , a pomieszczenie najlepiej na parterze nie musi być przy ulicy tylko parter plus dojazd jakieś 15m kwadratowych , do naprawy drukarek profesjonalnych , generalnie urzadzenia klasy premium naprawiamy u kienta . małe mozna w warsztacie . wiem że cana konserwacji okresowej kopiarek / drukarek to 100f.kolorowe od 150f. zajmuje sie tym 20lat wiec znam temat . a n.p materiały eksploatacyjne mozna dobrze sprzedać mój zakup w polsce przykładowy 3f londyn 43f netto w detalu . może współpraca ? pozdrawiam

RALLYEGOLF
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2016 21:14

Re: WŁASNY SERWIS W LONDYNIE IT.

Postautor: RALLYEGOLF » 30 sty 2016 19:57

RALLYEGOLF pisze:
catzrulez pisze:Szansa jest zawsze zwlaszcza ze w Londynie na uslugi IT jest spory popyt. Jesli jestes faktycznie dobry, masz doswiadczenie to sobie poradzisz. Pamietaj jedynie o kosztach (w porownaniu z tymi w Polsce) ktore musisz poniesc na wynajem pomieszczen, pracownikow itp. Sam zajmuje sie IT, w razie pytan pisz na priv.


Witam hmmmm na początek pomieszczenie nie jest potrzebne jedynie wynajęty pokój z netem plus drukarka plus samochód np. volkswagen caddy lub tani ford curier narzędzia wszystkie mam , a pomieszczenie najlepiej na parterze nie musi być przy ulicy tylko parter plus dojazd jakieś 15m kwadratowych , do naprawy drukarek profesjonalnych , generalnie urzadzenia klasy premium naprawiamy u kienta . małe mozna w warsztacie . wiem że cana konserwacji okresowej kopiarek / drukarek to 100f.kolorowe od 150f. zajmuje sie tym 20lat wiec znam temat . a n.p materiały eksploatacyjne mozna dobrze sprzedać mój zakup w polsce przykładowy 3f londyn 43f netto w detalu . może współpraca ? pozdrawiam

ricoh-serwis@gazeta.pl

RALLYEGOLF
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 24 sty 2016 21:14

Re: WŁASNY SERWIS W LONDYNIE IT.

Postautor: RALLYEGOLF » 02 lut 2016 19:13

MOŻE WSPÓŁPRACA SERWISOWA ?

yakuro
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2017 13:13

Re: WŁASNY SERWIS W LONDYNIE IT.

Postautor: yakuro » 15 cze 2018 12:08

Co do serwisu IT i ogólnie urządzania biura chcę Was się poradzić o sprzęt taki jak http://www.superkopia.pl/index.php?route=product/product&product_id=202 czy sądzicie, że wart swojej ceny? I w ogóle czy marka Konica Minolta ma prawo porównywać się do np. Canona? Interesuje mnie tylko jak najlepsza jakość takiego sprzętu cena nie gra roli. Co byście mi doradzili?


Wróć do „Praca”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 29 gości