Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
G0nzo
Gastarbeiter
Kontaktowanie:

Re: Ile realnie można zarobić w Polsce

Postautor: G0nzo » 03 gru 2017 21:03

Byłem kiedyś na tego typu targach, nie ma żadnych rozmów o pieniądzach i stawkach.

merki
Gastarbeiter

Postautor: merki » 05 gru 2017 07:40

AgaS25 pisze:[ Cuk dobrze się kojarzy - są widoczni w mediach.Z tego co zauważyłam to żadna inna multiagencja nie prowadzi kampanii o takim zasięgu. To na pewno ułatwia pracę doradców.

Poza tym doradcy dostają wygodną aplikację ułatwiającą pracę.Wystarczy zrobić zdjęcie kodu AZTEC z dowodu, aby informacje wczytały się do kalkulacji a zdjęcia załadowały do polisy.

fifaraffa
Gastarbeiter

Postautor: fifaraffa » 05 gru 2017 09:06

Wiki93 pisze:Wszytko zależy gdzie się pracę znajdzie. Myślę, że spokojnie te trzy tysiące da się wyciągnąć. Nawet zwykły sprzedawca w sklepie wyciąga trochę ponad 2 tysiące. Wszystko zależy od tego gdzie i co robisz. Własny biznes jest dobrą opcją. Jak ma się pomysł i dobrą usługę to można nie małe pieniądze zarobić. Ale mnie odstrasza ta cała administracja. Ale mimo wszytko własna firma to duża odpowiedzialność. I za siebie, ale także i za pracowników.

Zwykły sprzedawca w sklepie ponad 2 tysiące? Masz na myśli 2 tys. brutto :)

AgaS25
Gastarbeiter

Postautor: AgaS25 » 14 gru 2017 13:44

merki pisze:Poza tym doradcy dostają wygodną aplikację ułatwiającą pracę.Wystarczy zrobić zdjęcie kodu AZTEC z dowodu, aby informacje wczytały się do kalkulacji a zdjęcia załadowały do polisy.

Cuk ma świetną porównywarkę do wyszukiwania najtańszego OC.

Wróć do „Praca”