Ogólne rozmowy na tematy związane z pracą w Wielkiej Brytanii. Ogłoszenia o pracy można znaleść pod adresem www.londynek.net/jobs
Markus2011
Gastarbeiter

pomysl na business

Postautor: Markus2011 » 15 sty 2017 15:44

Jak w tytule......
Mam ochotę rzucić moja prace i otworzyć swój business, niestety nie mam pomysłu jaki business otworzyć.
Może ktoś ma jakiś interesujący pomysł i będzie chciał się nim podzielić.... możemy popracować na tym razem.....

Ankara2
Gastarbeiter

Re: pomysl na business

Postautor: Ankara2 » 20 sty 2017 11:55

Jeśli masz dostęp do sal konferencyjnych,albo lokalu w którym można je stworzyć,możesz bliżej przyjrzeć się pomysłowi organizacji imprez dla firm.
To biznes dochodowy,dający wiele satysfakcji,dający możliwość spełnienia się w różnych dziedzinach.
Dobre miejsce,o odpowiedniej lokalizacji może przyciągnąć sporo klientów,sporo firm,a co za tym idzie rozreklamować twoje usługi.

aniaola37
Gastarbeiter

Postautor: aniaola37 » 31 sty 2017 15:35

Świetnym pomysłem na biznes jest otwarcie własnej cukierni lub kawiarni :) Przyjaciel prowadzi kawiarnię i współpracuje z firmą savpol, która dostarcza mu najlepszych produktów do pieczenia :)

nikir09
Gastarbeiter

Postautor: nikir09 » 01 lut 2017 10:43

Często tworzenie skutecznych prezentacji danych w Excelu jest możliwe wtedy, kiedy posiadamy zaawansowaną wiedzę o jego użytkowaniu. Z Excelem możemy bez problemu podłączyć się do każdej bazy z danymi, nie mając przy tym żadnych ograniczeń co do ilości danych. Firma X-mart tworzy aplikacje do controllingu, które dopasowane do możliwości i potrzeb Klientów, precyzyjnie spełniają wszystkie wymagania i wspomagają pracę przedsiębiorstwa.

elabarbara
Gastarbeiter

Postautor: elabarbara » 20 kwie 2017 08:17

Ja od siebie jeszcze proponuję żeby zapoznać się ze stroną http://dataquality.pl/ Adresowe bazy danych i usługi ich czyszczenia jest to bardzo przydatne w każdej firmie. Są tam słowniki adresowe oferowane w postaci tabel w formacie csv dla ustalonego obszaru (terytorium całego kraju, wybrany powiat lub gmina itp.) . Baza kodów pocztowych,miejscowości i ulic. Lista miejscowości w Polsce i wiele innych pomocnych nam rzeczy.

amster666
Gastarbeiter

Postautor: amster666 » 22 kwie 2017 16:08

Według mnie ten portal http://www.znajdzpromocje.pl/ jest dobrym pomysłem na biznes. Bo reklamują sieci handlowe w jednym miejscu.

Wróć do „Praca”