Forum techniczne: Uwagi i komentarze na temat londynka i forum
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 01 kwie 2010 09:47

Jak juz zauwazyles w swoim poscie "wejsciowym" to nie byl spam (ale prosze zapoznaj sie jednak z definicja co to jest spam) ale riposta. Nawet nie cieta bo miala nakierowac na to ze wystarczylo w wyszukiwarke wpisac "becikowe", otworzyc pierwsza strone od gory i od razu pojawiala sie informacja ktora wkleilem.

Widzisz bylo sie najpierw przywitac, wyjasnic co i jak bedziesz robil, nakreslic jasne reguly i wszystko by gralo - a tak zamiast milych uzytkownikow masz teraz bande wrogow.

Z brakiem partnerstwa tez ci przyznam racje - malo jest osob ktore moga takimi dla mnie byc ale to juz nie moja wina ale ich problem ...

Rozumiem ze nie musisz mnie lubic. Jakby nie patrzec ty jestes tam gdzie ja juz bylem. Aczkolwiek sila mi tej pozycji nie zabrales oraz to nie tak jak z kobietami ze ja jestem tym "bylym" wiec nie wiem skad twoj problem.

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 01 kwie 2010 11:42

basurero pisze:Skoro nie interesowała Cię dalsza moderacja, zdjęcie praw mogłeś załatwić w inny sposób, niż groźby, że zaczniesz usuwać treść forum. O inwektywach już nie wspominam.


banita :lol: lobuzie, Marc Floyd mi o tym wspomnial!

basurero przepraszam ze sie wtracam, ale wyslalam maila do 'pani administrator' ponad rok temu, tlumaczac bardzo grzecznie, ze nie mam ochoty dluzej sie bawic w czyszczenie forum. modem bylam do marca tego roku - to sie nazywa 'burdel na kolkach'.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 01 kwie 2010 11:45

Przepraszam JAKIEGO kontaktu? Wlasnie brak jakiegokolwiek kontaktu i jakichkolwiek ruchow ze strony administracji zmusil mnie do tego ze musialem sie posunac do "grozby" zeby w koncu przestac byc moderatorem kiedy nie podobala mi sie polityka smietnika.
Wielokrotnie prosilem o to na forum, zero odzewu. Dopiero jak sie was zwyzywalo i zagrozilo to cos zrobiliscie.
Tak wiec Panie basurero przestan Pan sciemniac o jakims braku kontaktu z mojej strony bo akurat z mojej proby byly (mam nadzieje ze nie probowaliscie sie ze mna skontaktowac poprzez opcje wyslij maila z profilu (bo rozbawi mnie to do lez) ktora nie dziala od lat i o czym wielokrotnie bylo pisane przezemnie i nawet podalem swoj email na forum jakby ktos chcial mi cos przeslac).

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 01 kwie 2010 14:59

Uczepiles sie tych blozgow - moglbys jakos to udowodnic? Bo to ze raz napisalem ze "jakis idiota" to ani nie bluzg ani skierowane bezposrednio do ciebie - no bo wtedy jeszcze cie "nie bylo" a swego czasu byly 3 rozne loginy modow.

Wracajac do kontaktu - nie, nie zmienilem adresu email a watek w ktorym masz wszystko co pownieniens wiedziec zatytuowany jest "Kontakt do moderatora" i znajduje sie w odpowiednim dziale i ciezko go nie zauwazyc.

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 01 kwie 2010 15:08

[quote="basurero"]
trudno mi odpowiadać za to, co się działo ponad rok temu - forum opiekuję się od kilku tygodni. /[quote]

no przeciez ja Cie za nic nie obwiniam, tylko pokazuje, ze nie dalo sie pewnych rzeczy zalatwic po ludzku; dlatego tez nie dziwie sie ze banicie cisnienie skoczylo. a on jest wyrywny chlop czasami :lol:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 01 kwie 2010 15:39

O curva ale kyrk :lol:

Jakby sie czas o.. 10 lat cofnal.....

:lol: :lol: :lol:

Tylko nicki inne....

:lol: :lol: :lol:

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 01 kwie 2010 15:57

oj babciu, na Twojej pamieci zawsze mozna polegac :D

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 06 kwie 2010 10:11

a ja ci mowie ze nie dzialaja. jakbys raczyl sprawdzic jakiego mam maila podanego w profilu, widzialbys ze to nie gmail a nawet jesli to zaufaj mi wiem jak sie obsluguje e-maile, wiem co to spam itp itd.

slow nie kierowalem do ciebie bo cie NIE BYLO wiec nie mozesz ich brac do siebie ... a z reszta... sobie bierz... wszystkie wrzuty na modow na tym forum z 10 lat tez wez teraz na siebie ... nie moj problem


Wróć do „Londynek.net i forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 7 gości

cron