Forum techniczne: Uwagi i komentarze na temat londynka i forum
BemolElblag
Gastarbeiter
Posty: 57
Rejestracja: 23 cze 2009 11:54

Re: Do wielmoznej administracji

Postautor: BemolElblag » 25 lut 2010 01:42

banita pisze:
swoja droga w tym tepie niedlugo bedzie mogli sobie zmienic nazwe na smietnik.net bo uznajecie ze wasi uzytkonicy pisza tylko posty nadajace sie do smietnika

A w tym akurat Ty odgrywasz wielką role...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 lut 2010 10:37

bemol powiedz no mi jak to jest machac tak jezorem tylko dla faktu machania?
na 53 twoje posty 15 jest w smietniku - 28 % :!: :!: :!:
na moje 2931 postow 175 jest w smietniku - 5.97 %
i ty chcesz sie ze mna w czyms mierzyc :?: :?: :?:
mi bedziesz zarzucac zasmiecanie forum :?: :?: :?:

na prosze - poniz sie jeszcze troche ... publika lubi sie smiac

masz moze jeszcze jakies ARGUMENTY ktore chcialbys ze mna przedyskutowac :?: nastepnym razem przygoruj sie do dyskusji zanim ja rozpoczniesz

BemolElblag
Gastarbeiter
Posty: 57
Rejestracja: 23 cze 2009 11:54

Postautor: BemolElblag » 26 lut 2010 15:32

Ja się tu wcale nie poniżam. Staram się tylko Tobie utożsamić jak tępy jesteś. Jednak szkoda czasu. A o postach w śmietniku nawet nie wiedziałem i nie znam powodu, może powodem jest to co napisałeś w 1 poście ? Połowa po prostu leci do kosza.. jeżeli tak jest to Twoja teoria o zaśmiecaniu forum przez moja osobę właśnie legła w gruzach.
Swoje powiedziałem i w dalszą dyskusję nie zamierzam się wdawać. Tak nisko niestety z poziomem nie zejdę.
Pozdrawiam

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 01 mar 2010 08:40

masz racje wiecej niz 28% belkotu (czyli zejsc nizej) to bedzie ciezko - ale nie poddawaj sie, walcz ...

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 17 mar 2010 11:55

banita pisze:Anki nie ma tu od marca 2009 ...


Kochani moi!

8/05/09 dostalam maila o takiej oto tresci:

Droga Aniu i Banito,

(...) piszę z portalu londynek.net.
Niedawno pod moje skrzydła został przekazany dział forum.
Zostałam administratorem.
Mam nadzieję na nawiązanie bliższego kontaktu z Wami , gdyż jesteście dla mnie niezmiernie ważni.

... i takie tam bzdury.

Moja odpowiedz na tego maila - dziekuje, ale ja stad spadam. Odpowiedzi nie otrzymalam, uznalam ze wszystko zalatwione. Szczerze Wam sie przyznam, ze na poczatku bardzo to forum lubilam, ale w pewnym momencie zaczelo schodzic na psy, a wlasciwie juz na krety chyba, tak nisko poziom upadl.
Mimo wszystko wpadalam od czasu do czasu, poprzegladac posty i porechotac, dzisiaj wpadam - i jestem jedynym modem :) ubawilam sie niezle - jestem modem forum, ktore odwiedzilam moze 10 razy w ciagu ostatniego roku. no bajer :roll: to tylko potwierdza jaki tu panuje burdel :twisted:

Tak wiec ustawiam sie za Banita - zdejmijcie ze mnie ta late moda, bo normalnie wstyd przed sasiadami

Pozdrawiam stara gwardie :mrgreen:

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 17 mar 2010 15:23

:D ale ciiii... licho nie spi!

... pewnie mu sie turbina zepsula i teraz naprawia w piwnicy u babci

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 17 mar 2010 23:53

tysz sie nigdzie stond nie ruszam......

:lol:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 18 mar 2010 03:33

blondynek pisze:hahahaha

teraz ja sie usmialam

londynek jak widac sioe nie zmienia- tylko ludzie sie zmieniaja i dlatego jest jaki jest

starym sie zaczyna po jakims czasie nudfzic bo ile mozna z glupoty sie nabijac i rece zalamywac nad nierozgarnietym narodem

ale sie kreci - i o to im chodzi

wy odejdziecie, przyjda inni tak jak wy pzyszliscie po nas albo po innych ktorzy przyszli po 'nas' :lol:

mnie naprawde nic tu juz nie zadziwi :wink:

a jestem bo mam czas na bzdury - no i czasem mozna sie posmiac, czasem moze pomoc

dopoki user i banita beda z ich komentarzami to ja sie nie ruszam :D


:oops: wiedziałem


Wróć do „Londynek.net i forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości