Forum techniczne: Uwagi i komentarze na temat londynka i forum
Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

propozycja nowego dzialu - dyskusja nad artykulami

Postautor: Artur79 » 04 paź 2007 12:17

mysle ze przydalby sie dzial gdzie mozna by komentowac atykuly ktore sa na glownej stronie portalu. w innych portalach dziala to dosyc preznie.
przykladowo dzisiejszy artykul o Northen Rock ma pewne przestarzale dane co do gwarancji i nijak nie mozna tego skomentowac :?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Re: propozycja nowego dzialu - dyskusja nad artykulami

Postautor: MarcFloyd » 04 paź 2007 14:04

Artur79 pisze:mysle ze przydalby sie dzial gdzie mozna by komentowac atykuly ktore sa na glownej stronie portalu. w innych portalach dziala to dosyc preznie.
przykladowo dzisiejszy artykul o Northen Rock ma pewne przestarzale dane co do gwarancji i nijak nie mozna tego skomentowac :?


A ja uwazam przeciwnie. Dzialow jest za duzo i dyskusja zdecydowanie stracila na dynamicznosci.

1.Polaczczylbym wiekszosc malych dzialow regionalnych.
2 Wiekszosc tematycznych wrzucilbym do hyde parku.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 04 paź 2007 14:36

co do regionalnych to sie zgodze, w niektorych jest po jednym temacie :)
co do mojej propozycji to mysle ze artykuly sa na tyle ciekawe ze moga byc zalazkiem dyskusjii.
aha chodzi mi o dzial w kategorii np 'Pozostale/Artykuly - dyskusja' a nie zeby na glownej liscie kategorii i dzialow byla lista artykulow, bo wtedy to by bylo zdrowo nasrane.

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 05 paź 2007 10:54

Jestem ZA i popieram, co więcej, pod każdym artykułem powinien pojawiać się link "podyskutuj o tym" kierujący w odpowiedni temat na forum, a gdyby był szybki podgląd pod artykułem to juz byłby pełny wypas :)

często artykułu są reklamowe i sponsorowane, i dają albo nie pełny obraz albo wręcz wprowadzają w błąd.
Dobrze by było gdyby można je podprostować :)


Acha jeszcze bym poprawił wygasanie sesji, bo jak coś przerwie pisanie lub długi tekst się pisze to po ponownym zalogowaniu nie ma tekstu, albo zapamiętywanie tekstu po logowaniu, bo nie wszyscy wpadną na to żeby cofnąć i skopiować i jeszcze raz wejść i wkleić, jednym słowem zabawa

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 05 paź 2007 11:10

o to mi chodzilo, link pod artykulem obowiazkowo


Wróć do „Londynek.net i forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość