Forum techniczne: Uwagi i komentarze na temat londynka i forum
Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 20 kwie 2013 05:58

Absolutnie nie dogadam sie z kims kto w watkach nie majacych nic do rzeczy z uporem maniaka bluzga na mnie i prubuje mieszac mnie z blotem. Nie ma takiej opcji.

Gdzie nie wejde tam Goral sobie moim nickiem w wersji bold ruja wyciera od ciders poprzez moje mieszkanie do niewiadomo czego innego.

Tak, mam mieszkanie council - co to ma do pytan ludzi o obywatelstwo UK (ktore tez mam od 1995), nie mam pojecia. Boli go widac strasznie.

Pic nie pije - w ogole nie pije.

Niech sobie ryj wyciera kims innym.

Odsylanie calej babskiej ekipy do garow/do mopa itd - wg MF ktory jest tak ogromnie PC......Hmmmmm Ciekawe.

MF, obronca ucisnionych ahahahahahah

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 20 kwie 2013 06:00

Z tematu obywatelstow uk:

goraluk pisze:Wierz mi, ale jakaś baba z councilu naprawdę nie jest dla mnie autorytetem czy w jaki kolwik sposób osobą która cokolwiek potrafi zrozumieć poza fajkami i cajderem.
Masz tą jedną koleżankę blondynek która ma bardzo zbliżony poziom intelektualny.. W zasadzie to prawda, że pewne osoby dobierają się wg. poziomu intelektualnego... Counicl (czy po polsku pospólstwo, plebs) zawsze będzie się nawzajem przyciągać. Dlatego wierz mi twoje posty naprawdę mają praktycznie zerowe u mnie znaczenie - sama pomyśl StaraBaba co można się od councilu dowiedzieć?:)))
Jedynie taki blondynek może ogonkiem merdać na twój widok:)
Nie dał bym 2 penów na to czy wy razem cajdery nie obalacie w tym "councilowskim flacie".

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 20 kwie 2013 08:58

goraluk pisze: Counicl (czy po polsku pospólstwo, plebs)


tak baj de laj - council to zarzad dzielnicy po polsku nie plebs/pospolstwo

:lol:

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 20 kwie 2013 11:54

Szczerze mówiąc - też mialabym dość :?

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 20 kwie 2013 17:58

MarcFloyd pisze:Emigrantka,




Wiec moze zacznij od siebie? Skoncz atakowac, wysmiewac innych, zacznij pisac na temat to moze i problem zniknie?


Przepraszam bardzo - czyli nie komentowac BLEDNYCH "informacji" Gorala, nie poprawiac, pozwalac mu wprowadzac ludzi w blad 99% jego postow ktore nijak maja sie do rzeczywistosci/przepisow itd?

Nie atakuje - koryguje/poprawiam. Szkoda ze nie widzisz roznicy.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 22 kwie 2013 13:05

Nie mowie ze masz nie korygowac - masz nie atakowac. Korygowac mozna uprzejmie lub chamsko. Ty zazwyczaj robisz to drugie.

Poza tym twoja sytuacja prywatna czasami jak najbardziej ma duzo wspolnego z tematem - dac ci przyklad? Wkleilas obrazek zarzucajacy emigrantom ze przez nich brytyjscy staruszkowie bieduja. Nie uwazasz ze w twojej sytuacji jest to daleko posunieta hipokryzja?

Starababa
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2011 15:26

Postautor: Starababa » 22 kwie 2013 13:44

Hipokryzja - w ktorym dokladnie miejscu?

Tak, mam mieszkanie council, za ktore place sama bez zadnych CHB czy innych zapomog.

Ze tansze sa niz prywatne? Oczywiscie ze tak - sa po kosztach a nie ceny jak z kosmosu.

Poza tym, majac brytyjski paszport od dobrych kilkunastu lat nie porownuje sie do nowych "mi sie nalezy" imigrantow wiec wyluzuj.

I co to ma za zwiazek z KAZDYM tematem na ktoreym Goral sobie ryja wyciera moim nickiem/mieszkaniem i wymyslonym alkoholizmem?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 23 kwie 2013 08:27

Hipokryzja bo:

1. Jestes imigrantka, nie Nativem
2. Korzystasz/korzystalas z pomocy panstwa

Po czym wklejasz obrazek powielajacy klamliwe stereotypy o paskudnych imigrantach wykorzystujacych dobrodusznebrytyjskie panstwo. Obrzydliwych wyludzaczach przez ktorych biedni staruszkowie gloduja.

Nie uwazasz ze to hipokryzja?

Goral natomiats nie "wyciera" sie toba w kazdym temacie, nie przesadzaj. Po prostu w sytuacji kiedy kilka razy go bardzo mocno zaatakowalas on zaczal sie odgryzac. Akcja wywoluje reakcje a twoj jezyk wywoluje uzywanie identycznego jezyka z drugiej strony.

Jak myslisz, czemu Goral nie zwraca sie w taki sam sposob do mnie mimo iz wielokrotnie (niemal zawsze) mamy inne opinie a mnie zdarzylo sie co najmniej kilka razy wytykac mu nieznajomosc tematu?

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 23 kwie 2013 11:50

wydaje mi sie, ze jesli nie szczedzimy krytyki i wyzywek w stosunku do innych nie powinno sie oczekiwac, ze administrator bedzie ragowal na wyzywki kierowane w stosunku do nas. Wiele razy sie zdarzylo, ze zadalam zwykle pytanie odnosnie powiedzmy transportu jak dojechac i nie obeszlo sie to bez wyzywek typu, ze jestem tempa i inne tego typu choc nawet sie w to nie wczytywalam, wszak pytanie moje nie bylo o koszta jak tylko o dojechanie jak najszybciej by zdarzyc na pierwszy pociag. Choc to nieistotne, bo wulgarnych odpowiedzi nie czytalam.
Kolejna rzecza co mi troche nie odpowiada to pisanie o imigrantach w zlym swietle. Nigdy w swoim zyciu nic zlego nie powiedzialam o Polsce ani o imigrantach z tego kaju. Jesli nie mialabym nic dobrego do powiedzenia to bym sie nic nie odzywala raczej. Nie znamy sytuacji innych ludzi, wiec nie powinismy pochopnie wyciagac wnioskow..

NoToCo
Rezydent
Posty: 1324
Rejestracja: 26 sty 2009 13:02

Postautor: NoToCo » 23 kwie 2013 11:53

MarcFloyd pisze:Jak myslisz, czemu Goral nie zwraca sie w taki sam sposob do mnie mimo iz wielokrotnie (niemal zawsze) mamy inne opinie a mnie zdarzylo sie co najmniej kilka razy wytykac mu nieznajomosc tematu?


Bo nie jesteś kobietą?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 23 kwie 2013 12:02

Uwazasz ze Goral uwzial sie na kobiety??? :shock:

rolmopsik
Posty: 0
Rejestracja: 01 mar 2013 18:40

Postautor: rolmopsik » 23 kwie 2013 12:03

Tak , ale to jest forum społecznościowe i spotyka sie tu ludzi o bardzo różnych charakterach i poglądach. Jezeli się zdecydowaliśmy na uczestnictwo w takiej społeczności, musimy być gotowi zaakceptować wszelkie jego barwy - nie każdy jest słodki i głupiutki, i pisze tylko o ptaszkach, sukienkach, i silikonowych implantach....Ludzi o takim pokroju mamy zazwyczaj wokół siebie, a w rzeczywistości wirtualnej mamy okazje "spotkać" osobowości o odmiennych, czasem nawet skrajnych przekonaniach - i to jest właśnie, tego miejsca, urok.
Stara wymaga tylko reakcji na jej zgłoszenia - nie chodzi o to czy ona sobie na obelgi zasłużyła - zagłasza - i moderator czy admin powinien sie tym zająć, nie mowie że banując zgłoszonego - ale powiedzmy upomnieniem na priv czy coś takiego.... Mod nie może być stronniczy - i opowiadać się po żadnej ze stron. Koniec kropka....
Poza tym padają tu oszczerstwa, wiec sprawa nie dotyczy wyzywania się od połgłowków czy małomiasteczkowych biznesmenów... Dziecinada typu - ty jesteś osioł - a ty głupia krowa - nie zasługuje nawet na uwagę Adminu.

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 23 kwie 2013 12:08

NoToCo pisze:
MarcFloyd pisze:Jak myslisz, czemu Goral nie zwraca sie w taki sam sposob do mnie mimo iz wielokrotnie (niemal zawsze) mamy inne opinie a mnie zdarzylo sie co najmniej kilka razy wytykac mu nieznajomosc tematu?


Bo nie jesteś kobietą?


podpisuje sie po MarcFloyd, nigdy nie napisal nic zlego do mnie Goral, ani o mnie, mimo, ze tez napisalam kilka razy, ze nie ma racji.

Zawsze jesli widze jakies jego komentarze to skierowane sa zawsze i jedynie w te same 3 osoby tj blondynek, NoToCo i Stara, co z reszta zawsze jest ze wzajemnoscia, wiec nie wiem w czym problem. Jak mozna kogos wyzywac i oczekiwac, ze bedzie siedzial cicho a jak cos sie odezwie to mod bedzie go ustawial.

marcerator
Gastarbeiter
Posty: 88
Rejestracja: 28 kwie 2013 00:04

Postautor: marcerator » 23 kwie 2013 12:17

Rolmopsik: Posty o ktorych mowi Emigrantka zostaly przejrzane przez 2 administratorow. Jak widac zaden z nas nie znalazl powodow do interwencji - a w piaskownice bawic sie zaden z nas nie ma zamiaru.


Temat zamykam i przenosze na wlasciwe forum.


Wróć do „Londynek.net i forum”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 4 gości