O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

Postautor: tattooart » 07 gru 2010 13:50

haha, czterdziestka minela i jakos kichy nie ma, a jesli ma kto ochote i nikogo przy okazji sie nie robi w wala to nie widze powodu, dla ktorego nie mozna pojsc z kims do lozka i nie oczekiwac negatywnych ocen, skoro pierwsza randki konczy sie seksem to sie konczy i juz, wielkie mi nie wiadomo co. Malo jest par, ktore zachowywaly normy i formy i i tak gowno im ze zwiazku wyszlo?
A co do wieku, nie robmy sobie jaj, wielu dwudziestokilkulatkow jest w o wiele gorszej formie od niejednego czterdziestolatka, a kobiety z temperamentem nie zaspokoi szybkim, uniesionym numerkiem w stylu nastoletniego macho, poza tym, bywa tak, ze mlodosc szuka doswiadczenia i na odwrot, no i wtedy zabawa tez przednia. A jesli to dla kogo niemoralne, to juz trudno, nikt nie jest doskonaly, i dawa z rzucaniem kamienia, kto niewinny
:twisted:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 07 gru 2010 13:50

marekleyton pisze:wielka cooo ?????????????

buahahahahahh , facet poznał laske na portalu rankowym...poszedł z nią do pubu...a ona pcha mu sie na pierwszej randce do wyra?

masakra.....

to ilu takich jak on musiało byc wczesniej?

nie sztuką jest miec cos co na pstrykniecie ma każdy....sorry ale trace wiare w ludzi...


Po prostu zazdroscisz, bo nie ruchales duzo w zyciu i tyle ;) Zaciagnij se kilka z pubu, dobrze wygrzmoc i ci przejdzie

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 07 gru 2010 13:55

Emigrantka pisze:A.. i nie wiesz czy mu sie faktycznie pchala do wyra... moze sie opierala.... o futryne na przyklad.....w tych drzwiach do ktorych klucz wisi na scianie ehheheheh


Boszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee - ja tu czekam na dostawe 8 workow po 20kg do kocich kuwetek (powazna sprawa) a wy sie takimi p... przejmujecie.......


8 worków po 20 kg ????????????????????

Emi co ty sama do tej kuwety robisz?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 07 gru 2010 14:15

marekleyton pisze:
Emigrantka pisze:A.. i nie wiesz czy mu sie faktycznie pchala do wyra... moze sie opierala.... o futryne na przyklad.....w tych drzwiach do ktorych klucz wisi na scianie ehheheheh


Boszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee - ja tu czekam na dostawe 8 workow po 20kg do kocich kuwetek (powazna sprawa) a wy sie takimi p... przejmujecie.......


8 worków po 20 kg ????????????????????

Emi co ty sama do tej kuwety robisz?


Taaaaaaaaaaaaaaaaaa, dowcipnis - 4 sztuki kotow.... samochodu nie mam - mam po worku ze sklepu targac? zamawiam hurtem... heheheh

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 07 gru 2010 14:19

blondynek pisze:*poszla dzwonic do emki zeby sie upewnic ze sie po wschodnich nie szlajala*



Nie klam, nie dzwonilas.... :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 gru 2010 14:31

ciekawe jak to wszystko odszczekasz jak juz inni tez sie z twoimi teoriami nie zgodza

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 07 gru 2010 14:34

That would be the first bo nie wierze ze Blondynek w zyciu cokolwiek "odszczekala" hehehehhehe

tattooart
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 16 paź 2010 18:23

Postautor: tattooart » 07 gru 2010 14:46

rzadko sie tu udzielam, ale coraz mi sie tu bardziej podoba haha

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 07 gru 2010 14:50

Witaj w wariatkowie.... chociaz tatuazy nie trawie... heheh

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 07 gru 2010 14:54

za balkon - pare LAT po fakcie

sie nie liczy

:lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 gru 2010 15:05

mylisz irytacje glupota z byciem wulgarnym

znowu o tej mojej pracy - boli cie ze mam jedna i nie musze jej zmieniac? zazdroscisz? bo moze masz bledne pojecie o tym jak wyglada praca w jednej firmie? wiele rzeczy ostatnio masz blednych wiec bym sie wcale nie zdziwil - bo widzisz jak to jest - mozna byc cieciem, potem strozem, potem szefem innego ciecia, potem 2, potem szefem stroza, potem 2 strozy i 3 cieciow, a potem nagle przejsc na recepcje, potem do kuchni, sprzatec pokoje, odbierac telefony, zrobic loda szefowi, byc jego zastepca, potem szefem, potem szefem wszystkich szefow itd itd

ty tak swiatla i obeznana we wszystkim osoba nie zdaje sobie z tego sprawy? myslalas ze zeby awansowac z ciecia na stroza to trzeba zmeniac prace? a moze boisz sie spytac o podwyzke i jedynym sposobem zeby ja dostac to zmiana pracy co 3 miesiace?

prosilem cie juz zebys te gornolotne teksty zachowala na dyskusje z bardziej zaawansowanymi mozgami bo moj malutki nie ogarnia


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 53 gości