O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 07 gru 2010 02:11

Prawniczyny i dziennikarzyny... hehe no tak, bo kto by zatrudnil jakiegos polskiego prawniczyne czy pismaka, więc siedzą biedaki na tym forum myśląc, że poznają jakąś dupe, myśląc że będzie ona zafascynowana ich osiągnięciami ;)
To nie to co ja, ja mam taki fetysz tutaj zaglądać i mam w dupie forumowe dziwki. Jak mam ochotę, to biore moje iphone 4, mówie dziwki i za pół godziny mam. Jak chcecie to mogę oznaczać plusem na końcu post który napisałem, kiedy jedna z nich mi robiła loda.

+

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 gru 2010 09:30

blondynek pisze:banita -jaki tam rozlam! :lol:


+

blondynek pisze:na przyszlosc - jesli uwazasz ze moje info jest niepoprawne - wykaz sie i dopowiedz, dopisz lub popraw


taaaaaa

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 gru 2010 14:33

oj jak cie to boli, nie mialas racji i nie masz jaj zeby to przyznac i tylko tak bedziesz pie... jak potluczona - zaczyna byc zalosnie - bardzo zalosnie

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 gru 2010 15:13

przykro mi ale nie znam serialu

to jak masz chociaz jeden konkret z 3 tematow w ktorych sie czepnolem (2 gdzie cie poprawilem 1 gdzie sie czepnolem bo tyle o tym pisalas)

masz?

jakas ustawe podatkowa? link? cytat? plyte piracka i kompa zeby zainstalowac?

nie masz? zapytaj ksiegowaj moze ona ma

no to jak nie masz to gadaj zdrow

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Postautor: marekleyton » 07 gru 2010 16:35

banita pisze:oj jak cie to boli, nie mialas racji i nie masz jaj zeby to przyznac i tylko tak bedziesz p... jak potluczona - zaczyna byc zalosnie - bardzo zalosnie


nie zebym sie czepiał...ale ponoć blondynek to woman....one nie mają jaj z zasady...przynajmniej u mnie na wsi :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 110 gości

cron