O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MightyVibes
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2010 16:07

Rejestracja karty Oyster.

Postautor: MightyVibes » 22 lis 2010 20:50

Siema.

Mam do Wasy pytanie. Dzisiaj byłem w małym potrzasku, bo znalazłem się bez portfela i z pustą Oysterką 8 kilometrów od domu. Chciałem, żeby ktoś doładował mi kartę w trybie online, więc zadzwoniłem do brata z prośbą o pomoc. Okazało się, że po podaniu numeru karty, trzeba było podać również Security Question Answer. Podyktowałem bratu wszystkie możliwe warianty haseł, jakie z reguły ustawiam i żaden nie działał. Nie pamiętałem nawet, bym rejestrował kartę. System komunikował jednak, że karta jest już zarejsestrowana i chroniona owym hasłem. Gdy w końcu dotarłem do domu - spratwdziłem dwie Oysterki, które służyły jedynie znajomym, przez 3 dni podczas ich wizyty w Londynie. Na sto procent nie były przez nich rejestrowane, bo przez ten akurat czas nie mieliśmy internetu. Kiedy chciałem je doładować online - system również odpowiadał, że karty są już zarejestrowane i chronione hasłem. Ktoś mi może wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi? Nie rejestrowałem żadnej z kart a mimo to, na każdej jest już jakieś hasło, którego nie ustawiałem.

Proszę o pomoc,

Pozdrawiam.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 22 lis 2010 21:27

nigdy nie wypelniales zadnego formularza, uzywasz Oysterki w ramach "pay as u go" czy masz travelcard? Bo jesli to drugie to musiales karte jakos zarejestrowac, bez tego nie kupisz biletu dlugoterminowego.
Jest jeszcze opcja ze nabyles karte (moze w off licence np) ktora juz byla wczesniej przez kogos uzywana, stad haslo na niej
Idz na najblizsza stacje gdzie doladowywuja Oysterki i popros ich o wyjasnienie tego zjawiska, oni maja wszystkie dane w systemie...
Pozdrawiam

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 23 lis 2010 08:32

kto ci powiedzial kochany blondynku ze nie ma takiej mozliwosci??? Mozliwosci sa zawsze, takie jakie nie mieszcza sie w naszych glowach :lol: :lol:
Jesli uzywasz karty do "pay as u go" nie musisz wypelniac zadnych formularzy...

mado
Gastarbeiter
Posty: 40
Rejestracja: 11 lis 2010 14:27

Postautor: mado » 23 lis 2010 09:16

Najlepiej iść z tym do okienka. Może mają jakieś domyślne hasło i security question choć to by było trochę dziwne.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 14 gości