O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user568083
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 10 paź 2007 17:58

Do osob z Menczesteru

Postautor: user568083 » 11 lis 2007 11:43

Witam chcialbym poprosic o przysluge kogos kto mieszka w Menchesterze.Trzy tygodnie temu dalem sie wpuscic w koszta,kupilem komputer przez strone internetowa http://www.computerplanet.co.uk/ dosc drogi 1100 funtow .Strona nie budzi zastrzezen, w call centre powiedziano ze na komputery czeka sie do 7 u dni roboczych.Jak wspomnialem czekam trzy tygodnie a kompa ani widu ani slychu.Dzwonilem tam ale w odpowiedzi mowia ze z problemami to tylko droga e-mailowa.Rozumiem ze cos moglo nawalic jak to tutaj czesto bywa ale zaczynam sie obawiac ze to jakas lipa i nie bardzo wiem co w tej sytuacji robic.Na maile dostaje czasem jakies durne automatycznie wygenerowane odpowiedzi ale zero konkretow w mojej sprawie. Do czego zmierzam ? Ponizej zamieszcze adres pod ktorym podobno miesci sie firma i tu moja goraca prosba jesli ktos z was slyszal o Computer Planet badz ma fizyczna mozliwosc zweryfikowac czy w tym miejscu ona istnieje i czy wogule budzi zaufanie prosze odpowiedziec mi na posta lub maila jarekaftyka@interia.pl ewentualnie moj tel 07871439365 bede wdzieczny sam mieszkam w Stevenage to jakies 300 km wiec raczej ciezko mi to sprawdzic samemu .

Computer Planet
CPI House
Stretford Motorway Estate
Manchester
M32 0ZH
Z gory dziekuje Jarek

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 34 gości