O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 01 lis 2007 21:16

...gonzo wszyscy na forum ci tlumacza min. to , nie generalizuj, nie bierz wszystkiego pod jedna kreske ulamkowa - bo to wbrew zasadom i logice... to sa kobiety ktore 'tak' zarabiaja to fakt, ale dotyczy on kazdej narodowsci - nie tylko Polek ! a co do muzulmanekjesli jest tak jak jest w ich spolecznosci to uwierz mi na slowotez nie wszystkie dadza sie zamknac w ich w taki obarz jaki ty tu malujesz - nie masz z nimi najmniejszego kontaktu... choc prawda daleko im do pelnej swobody- jesli chodzi o wiekszosc...
...natomiast pisanie w ten sposob : '' Oni poznali właściwość kobiet już dawno'' ... sorry co to sa ''wlasciwosci''? to brzmi tak jak dane techniczne, parametry, sposob uzytkowania... pojazdu?
...ups... przecholowales... nie pierwszy raz...
twoja Mama byle tez kobieta!!!
... a jesli masz juz, jestes z jaks kobieta... to nie pokazuj jej tego co napisales... no chyba ze... masz inne preferencje... to wtedy trzymaloby sie kupy...

Lipa
Gastarbeiter
Posty: 82
Rejestracja: 23 paź 2007 16:31

Postautor: Lipa » 01 lis 2007 22:57

___

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 02 lis 2007 22:32

inteligencja jest dobra jezeli sluzy dobru.

w Czlowieku najwazniejsze jest Czlowieczenstwo
bo bez niego niewiele sie rozni od zwierzecia....

Auschitz zbudowali inteligentni biali.

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 02 lis 2007 23:35

Tylko co jest dobrem a co nim nie jest? :?:

blekione
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 29 paź 2007 17:07

Postautor: blekione » 03 lis 2007 16:53

Akurat czytałem artykuł, ukazał się on w "The Independent". Oto link do niego.
http://news.independent.co.uk/sci_tech/article3067222.ece. Potem czytałem komentarz autora do jego wypowiedzi. I mówił on tam, że jego zamierzeniem nie było wywołanie dyskusji na temat rasizmu itd, on jedynie przedstawia fakty, które wynikają z analizy naukowej i chociaz te fakty takze jemu moga sie nie podobać, to jezeli to jest prawda... A nauka nie jest od tego, zeby udowadniac tezy, ktore sa poprawne politycznie, czy poglądy które komus sie podobaja. Jezeli fakty naukowe przemawiaja nawet za kontrowersyjna prawda, to jego obowiazkiem, jako naukowca jest to pokazac (link do komentarza http://comment.independent.co.uk/commentators/article3075642.ece).
Oczywiscie przedsawione przez naukowca poglady sa kontrowersyjne i wywolaly burze, w poprawnym politycznie spoleczenstwie. Jest tylko kwestia do czego ta wiedza bedzie uzyta. Jezeli ktos bedzie twierdzil na podstawie tego ze jest lepszy od czarnego bo ma lepsze geny to cala ta prawda nic nie daje. Ale jezeli dzieki temu odkryciu uda sie wynalezc choc jeden lek na jakas chorobe lub w inny sposob pomoc ludzkosci to tylko chylic glowe przed Jamsem Watsonem.
Według mnie nawet jezeli to ma potwierdzenie w nauce, to twierdzenie "jestes glupszy bo jestes czarny" jest nie tyle niepoprawne polityczne co idiotyczne. Na inteligencj czlowieka, wedlug mnie, wiekszy wplyw niz geny ma wychowanie, doswiadczenie itp, czyli czynniki w jakis sposob niezalezne od natury. Wiec rownie czesto mozemy spotkac Polaka-idiote, jak i Anglika-idiote, czarnego-idiote.

jlo
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 20 paź 2007 13:56

Postautor: jlo » 06 lis 2007 18:51

Gonzo pisze:Ale za to jak wiele jest tolerancyjnych Polek !! :D

"- Nasze baby lecą na nich, bo myślą, że oni obsypią je kasą, a ta miłość trwa przeważnie miesiąc i później wprowadza się następna. I tak w kółko – opowiada Marek, który wynajmuje pokój u Pakistańczyka.

Takie zjawisko zwie się"ukrytą prostytucją".Wstydzcie się kobitki.!!

Oczywiście ktoś zaraz napisze "a co Cię to obchodzi"? itp...
Odpowiem z góry.To mnie obchodzi,że takie K***y robią złą opinię mojemu krajowi narażając mnie i innych Polaków na drwiny podczas wycieczek do innych krajów.


Dzisiaj o jedenastej rano ide sobie do pracy a tu 2 polaków na ulicy z piwkiem w ręku,wyrażnie podchmielonych,kreci się niezdecydowanie.Nagle jeden opiera się o budynek i rzyga sobie w najlepsze.
I teraz ja Ci odpowiem ze takie H**e robią złą opinię mojemu krajowi narażając mnie i innych Polaków na drwiny podczas wycieczek do innych krajów.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 07 lis 2007 09:21

Dzisiaj o jedenastej rano ide sobie do pracy a tu 2 polaków na ulicy z piwkiem w ręku,wyrażnie podchmielonych,kreci się niezdecydowanie.Nagle jeden opiera się o budynek i rzyga sobie w najlepsze.
ja pie..., gdzie wy mieszkacie ? :)

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 07 lis 2007 20:16

Ja jestem za wprowadzeniem ustawy,która karałaby Polaków za nieodpowiednie zachowanie i tym samym za psucie wizerunku kraju poza jego granicami.Że też nikt jeszcze na to nie wpadł..

anmi
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2008 22:27

Postautor: anmi » 07 lis 2007 21:47

Gonzo pisze:Ja jestem za wprowadzeniem ustawy,która karałaby Polaków za nieodpowiednie zachowanie i tym samym za psucie wizerunku kraju poza jego granicami.Że też nikt jeszcze na to nie wpadł..
A ja jestem za wprowadzeniem ustawy karającej Polaków za wpieprzanie się w nie swoje sprawy tzn Polacy mieszkający w Polsce niech wpieprzają się w swoje sprawy ,a Polacy mieszkający poza Polską niech dbają o swoje :D GONZO!!!
p.s.Mam pytanie Gonzo? Co zrobić z głową Państwa która się nieodpowiednio zachowuje i psuje wizerunek kraju poza jego granicami :D

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 07 lis 2007 21:59

Nie wybierac na druga kadencje. A na poczatek wywalic jego bratnie alter ego z premiera.



I po ptakach :D

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 07 lis 2007 22:31

Prezydent jest wybierany przez wyborców,więc potem przez najbliższe 5 lat właściwie to nic z nim nie można zrobić.Trochę taka święta krowa.

Mam nadzieję,że wiesz Anmi co to znaczy Hyde Park ... 8)
Ostatnio zmieniony 08 lis 2007 21:28 przez Gonzo, łącznie zmieniany 1 raz.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 08 lis 2007 08:16

a ja to myslalem ze przez 5? ale ja to tylko gupi emigrant jestem co nie dba o wlasny kraj

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 08 lis 2007 09:54

...to troche tak jak z angielska mgla - widzial ja ktos ostatnio?
Ostatnio zmieniony 02 mar 2009 19:42 przez darekzlondku, łącznie zmieniany 1 raz.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 08 lis 2007 10:20

no wlasnie, co z ta mgla ? ostatni raz widzialem chyba w zeszle swieta :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 08 lis 2007 10:23

w ta niedziele byla wieczorem, nie mowcie ze nie widzieliscie :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 143 gości