O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 04 lip 2009 20:02

darek zlondku....powiedzmy

kup se Tyskie i Marlboro
wypij,zakurz i zrezygnuj z tworzenia watkow na tym forum

71jkc
Rezydent
Posty: 1468
Rejestracja: 08 kwie 2009 20:16

Postautor: 71jkc » 04 lip 2009 21:40

Ja to sie nie odzywam bo zbluzgam delikwenta i Banita zabroni mi pisania ! pozdrawiam przyjaznych forumowiczow 8)

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 05 lip 2009 09:01

oj Darek sfrustrowales sie jakby to mialo jakies znaczenie czy Londynek jest na poziomie czy jest sciekiem :D

a sciekiem to juz jest od dawna (sugeruje nawet ze od poczatku istnienia, choc mnie na nim jeszcze nie bylo), bo gdzie zlepek ludzi o roznych pogladach, przekonaniach tam bedzie bajzel rowniez. Ja kiedys tez sie zloscilam i denerwowalam ale po jakie licho powiedz mi, ha? Sa ludzie kulturalni i mniej, ludzie ktorzy bluzgami robi smietnik z moich uszu i tacy co to wielbia jezyk polski, swiat jest szeroki, jest miejsce dla kazdego.
Londynek jest miejscem gdzie ludzie albo sa soba albo maja okazje do pofantazjowania no i czemu im na to nie pozwalasz?
Przestan byc nauczycielem na tym forum bo to nie miejsce na nauki :wink:

aaaaa...czepnales sie dziewczyn i userka imiennie, wsadziles ich do jednego kotla jako bezmozgich yeti, bardzo nie fair mysle (najwiecej konkretnych odp ostatnio przeczytalam od blondynka i babci)
Wyluzuj sie, wyjedz na wakacje, jako psycholog zrozum zawilosci ludzkiego charakteru i nie oceniaj tak latwo po pozorach, bo niestety jedyne co mozna zaobserwowac na forum internetowym to pozory...

Alez sie kurna rozpisalam, ok zmykam do pracy :lol:

Buziaki dla wszystkich

PS: Babcia wiem zes sie zdenerwowala ale od razu wyzywac od pedalow?? Daj przyklad z okazji dojrzalosci wiekowej :wink:
Userku znajdz sobie kurna jakas laske na stale bo ci ochota na seksik juz porami wychodzi :wink:

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 05 lip 2009 13:26

kaslawka pisze: Babcia wiem zes sie zdenerwowala ale od razu wyzywac od pedalow??


Ja nie wyzywam, ja stwierdzam fakt - chyba ze mi sie "darki" pomylily.... ale chyba nie....no chyba nie.... jakbym miala numer do Blondynka to bym potwierdzila/zaprzeczyla ale mi sie telefon poszedl... ze wszystkimi numerami.. po burzy w ub sobote buuuuuuuuuuuuuuu

Blondynek - zadzwon do mnie :twisted:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 06 lip 2009 09:21

darek czy to aby czytasz to samo forum?

w swojej frustracji nie wylapales faktu ze babcia i blondynek wiekszosc postow maja ironicznych i jesli przechodza na poziom innych piszacych w temacie to tylko po to zeby pokazac im ich glupote (hmmm definicja pasuje mi tez pod kogos jeszcze ... :wink: )

user jak prowadzi swoje seksualne rozmowy to tylko z pannami ktore nie sa w stanie zalapac ze on je wkreca na maxa, taki pisaz bajarz fantasta

ostanio kazdy temat schodzi na poziom d... bo user i 71 potrzebuja pozadnego rznieca tylko jakos nie moga sie zdzwonic

a i co do twojej teskonoty za starym londynkiem to chyba moglbys sie zdziwic (bo tak cos mi sie wydaje) kim byli dawniej niektorzy obecni uzytkownicy

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 06 lip 2009 11:12

Pomylily mi sie Darki?

To ten to nie pedal?

Hmmmmmm

Pewna jestes?

Bo wiesz, w tych czasach nikt niczego nie moze byc pewien....

No ale - przepraszam za pedala w takim razie (skoro mi sie Darki pomylily) i zmieniam pedala na losia prostego :roll:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 06 lip 2009 11:16

blondynek tobie tez czegos brakuje? normalnie zatrzesienie spragnionych - user do dziela !!!

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 06 lip 2009 11:40

blondynek pisze:

Babcia - jestem 100% pewna ze to nieObrazek


Bzyknelas go?

:shock:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 06 lip 2009 11:54

ale kto ma byc tym cierpliwym? ty czekasz cierpliwie? :)

jakby babcia miala wasy to by byla dziadkiem to tak apropos czy blondynek moze kogos bzyknac :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 25 gości