O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 25 cze 2009 12:33

banita pisze:poniewaz wiekszosc firm kozysta z uslug agencji szukajac pracownikow, na twoje biurko trafily by tylko CV wybrane przez "pania Zosie z Jobcentre" a pani Zosia w Jobcentre ma powiedziane ze tylko ludzie z wyksztalceniem


Tak, to prawda ale nie do konca. Zglaszajac zapotrzebowanie na pracownika do takiej agencji Ty decydujesz jakie CV maja ci przeslac, a pani Zosia tylko patrzy czy sie zgadza z profilem firmy ktora zamawiala.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 cze 2009 12:39

i chcesz mi wmowic ze jestes w stanie tak przeszkolic pania Zosie zeby wiedziala "czy to co robisz nadaje sie do profilu, wizerunku firmy" ?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 25 cze 2009 13:36

Ja jak rekrutowalem programistow, to wysylalem do agencji wymyslone przeze mnie testy oraz slowa kluczowe ktore powinny sie w CV znalezc.
Po dwoch tygodniach agencja przysylala wyniki testu powyzej progu ktory ustalilem i mialem tylko kilka cv do przejrzenia.
I potem zapraszalem kandydata na indywidualna rozmowe.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 cze 2009 13:42

ja coprawda sektor prywatny ale to powiedz mi jak to jest ze do mnie do firmy przysylaja w wiekszosci samych debili ? agencje dostaja wytyczne, przysylaja ludzi i okazuja sie kompletnie nieprzydatni. idioci robia wytyczne? czy idioci przysylaja idiotow? jak sie kiedys spytalem czy wszyscy nowi pracownicy sa brani moze z recyklingu to zawialo cisza:)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 54 gości