O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
select
Gastarbeiter
Posty: 80
Rejestracja: 12 cze 2009 00:23

Postautor: select » 18 cze 2009 02:30

OCZYWISCIE....KOBIETA I GEJEM NIE JESTEM A KURW NIENAWIDZE :), I MUSZE BYC W PRACY 7AM......DAJ KOMUS INNEMU BO JA REZYGNUJE :D..
Ostatnio zmieniony 18 cze 2009 03:38 przez select, łącznie zmieniany 2 razy.

select
Gastarbeiter
Posty: 80
Rejestracja: 12 cze 2009 00:23

Postautor: select » 18 cze 2009 02:35

BO JA TEZ UCZUCIA MAM....NIE TAK JAK TY I PRZESTAN GLUPOTY NA INYM FORUM WYPISYWAC./.....POLISH POM.....FEMINAZI :shock:

select
Gastarbeiter
Posty: 80
Rejestracja: 12 cze 2009 00:23

Postautor: select » 18 cze 2009 03:18

TY NAPRAWDE POTRZEBUJESZ COS DUZEGO,,,,DLUGIEGO......Z BRAKU I Z PERSPEKTYWY ODLEGLOSCI, BO NIE MOGE CI POMOC :x RADZE CI KUPIC WIBRATOR.....NARZEDZIE UZYTECZNE W TWOIM STANIE ALBO.....SPIT.....ZLAPAC PIERWSZEGO GOSCIA KTORY CI SIE TRAFI....BYLE BY BYL BIALY...OK? :D

user1561247
Emigrant
Posty: 123
Rejestracja: 23 lis 2008 18:59

Postautor: user1561247 » 18 cze 2009 09:41

no wymietkam...

czlowiek sie produkuje, wiersze juz zaczal pisac a tu chlas, pare kulew sie posypalo i select juz ma 2 pochwaly

ja sie tak nie bawie :?

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 18 cze 2009 10:24

...sluszna uwaga, cokolwiek sie nie na pisze - w odp. ten sam belkot...
...nie bedzie zadnej odpowiedzi - belkocze do samego siebie...
poniewaz administartorom to zwisa i powiewa - bo ruch na forum jest - proponuje zeby idiote (na trola jeszcze nie dorusl) zaczac ignorowac...
dyskutowanie za smietnikiem umyslowym nie ma sensu, mozna sie zarazic...

select
Gastarbeiter
Posty: 80
Rejestracja: 12 cze 2009 00:23

Postautor: select » 18 cze 2009 12:33

relaks :? kochanie :)
nawet nie myslalem ze tak gwaltownie zareagujesz po uzyciu tego wibratora :shock: , stalas sie taka emocjonalna :oops:
to nigdy nie powinno zastapic ci mojej osoby :) ja tu jestem i czekam na ciebie, i bedziesz musiala pokochac germany i australie....
nie lubie turkow, a moja rodzina jest niemiecka, a po babci polska....i moj dziadek byl w wehrmachcie...
kochanie troche wiecej szacunku dla tych ludzi ktorzy wychowali sie w komunie, walczyli zeby przetrwac i przeskakiwali mur berlinski czy odre....prosze
i zmniejsz obroty.....], zbyt szybkie moga ci zaszkodzic i nie zostanie nic dla mnie :D

select
Gastarbeiter
Posty: 80
Rejestracja: 12 cze 2009 00:23

Postautor: select » 18 cze 2009 12:46

faktycznie....dobra uwaga, bo jak sie mieszka w takim pustym smietniku jak londyn to naprawde nie mozna nic wymyslec.....w twoim przypadku :?

select
Gastarbeiter
Posty: 80
Rejestracja: 12 cze 2009 00:23

Postautor: select » 18 cze 2009 13:17

kochanie... a moze sie wymienmy emailami i przedyskutujemy to tylko we dwoje ?:) ....widze ze tylko o jednym myslisz z tego obrazka....wiec moge ci pomoc....

user1561247
Emigrant
Posty: 123
Rejestracja: 23 lis 2008 18:59

Postautor: user1561247 » 18 cze 2009 13:29

blondynek pisze:urodziles sie w berlinie, mieszkales w kangurolandii, szlajasz sie po polskim forum dla osob przebywajacych w UK ktore przy okazji starasz sie [piii...]


to proste, mamy tu do czynienia z problemem tozsamosci... dzieci emigrantow cierpia na ten syndrom zanim jeszcze (i o ile w ogole) sa tego swiadome. a dziure przynaleznosci trzeba sobie jakos zalepic, wiec dobrze jest przylepic sie do jakiejs 'idei' w zyciu od ktorej rosnie ego. no a na szczescie w nieszczesciu dla selecta wyladowal w germanii, mianowal sie nadczlowiekiem i jakos sie przebuja do starosci z przekonaniem ze kolorowi sa winni temu, ze on na tym kranie wygraza sie swiatu.

chociaz, ego siedzace na 'kranie'- to jest cos naprawde wysokiego :P

cale szczescie, ze epizod z antypodami ma biedak za soba. w chwili slabosci moglby sie doszukiwac aborygenskich korzenii... a to mogloby zabic.

select
Gastarbeiter
Posty: 80
Rejestracja: 12 cze 2009 00:23

Postautor: select » 18 cze 2009 13:31

o :) widze ze jestes dobra w spellowaniu to i w oralu musisz byc niezla? 8) co za kobieta.....tylko kupic bilet i przyjezdzac do londynu.............

select
Gastarbeiter
Posty: 80
Rejestracja: 12 cze 2009 00:23

Postautor: select » 18 cze 2009 13:43

user1561247 pisze:
blondynek pisze:urodziles sie w berlinie, mieszkales w kangurolandii, szlajasz sie po polskim forum dla osob przebywajacych w UK ktore przy okazji starasz sie [piii...]


no tak.....tozsamosc.....angielka sie czujesz i mysle ze twoja pussy potrzebuje duzego najazdu.....jak kobieta nie ma faceta to jej takie glupie idee przychodza do glowy.....jak tobie, dawno chlopa nie mialas?
wspolczuje.....a do australii jade w tym roku na wakacje....a ty najwyzej fundnij sobie multikulturalna wycieczke do kamerunu w ramach propagowania tych twoich multifaszystowskich idei :shock: , i napisz co cie spotkalo....i jak wrocisz cala, i nie z malym czarnym bachorkiem po 9 miesiacach
comitatense@gmail.com i opisz wrazenia...
:D pewnie nawet nie wiesz co comitatense znaczy, i kim byli, wiec teraz jako dodatkowa lektura wejdz poczytaj....przyda ci sie, fajny kawalek historii bo naprawde malo o niej wiesz....kotku

select
Gastarbeiter
Posty: 80
Rejestracja: 12 cze 2009 00:23

Postautor: select » 18 cze 2009 13:47

bo lifty robie....teraz i musze uwazac,.....a zrobisz mi? :) pewnie jestes w tym dobra.....tyle praktyki z czarnuchami.... :?


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 30 gości