O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user1924830
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 03 lut 2009 14:58

SOJA NATTO - doskonaly sposob na zdrowe zycie

Postautor: user1924830 » 03 lut 2009 15:14

Natto, od tysięcy lat spożywane przez Japończyków, jest naturalnym produktem żywnościowym, dzięki któremu zawdzięczają oni swoją długowieczność i zdrowy wygląd. Jest to produkt otrzymywany z soi, którą w tradycyjny sposób poddaje się procesowi fermentacji (do gotowanych ziaren soi dodaje się pożyteczne bakterie Bacillus Natto).
CZY NATTO W POSTACI WYSUSZONEJ JEST DLA MNIE ODPOWIEDNIE ?
Tak, jeśli chcesz być zdrowy, mieć gładszą skórę, szczuplejszą sylwetkę, więcej energii, i chcesz dożyć późnej starości.
JAK DZIAŁA NATTO ?
Enzym nattokinaza występujący w Natto, w naturalny i całkowicie bezpieczny sposób pomaga utrzymać optymalną gęstość krwi - klucz do Twojego zdrowia.
Proteiny produkowane przez Bacillus Natto przyczyniają się do obniżenia wysokiego ciśnienia krwi, poziomu cukru we krwi oraz obniżenia poziomu cholesterolu.
Lecytyna poprawia pamięć i koncentrację, a saponina opóźnia proces starzenia.
Usuwa złogi i śluz znajdujący się w jelitach i przy okazji fizjologicznie obniża wagę ciała.
Wspomaga odchudzanie, poprawiając przemianę materii.
Przywraca normalną mikroflorę i usuwa substancje toksyczne, mogące powodować powstawanie komórek rakowych.
Pomocna przy zaparciach - ułatwia wypróżnianie i zapewnia odpowiednią wilgotność i objętość stolca.
Zapobiega zatruciu organizmu, którego przyczyną jest zarówno palenie papierosów, jak i spożywanie alkoholu (nie dopuszcza do efektu tzw. kaca).
Zawiera dziesięciokrotnie więcej witaminy K niż szpinak, która odgrywa znaczącą rolę przy formowaniu kości, a dzięki witaminie K2 zapobiega osteoporozie.
Korzystnie wpływa na poprawę kondycji skóry i włosów. Właściwości przeciwstarzeniowe witaminy E pomagają zwalczyć na skórze oznaki upływu czasu.
Zawiera naturalny estrogen, który pomaga w złagodzeniu skutków menopauzy.
Natto jest także idealne dla panów po pięćdziesiątce - chroni przed przerostem i nowotworami prostaty.
ZAPRASZAM DO ROZMOWY I DO ZAKUPU gg4251610

Iron
Emigrant
Posty: 299
Rejestracja: 06 gru 2007 12:21

Postautor: Iron » 03 lut 2009 15:20

Sorry,że zapytam,ale jak z wiatrami,odchodzą często ?

user1924830
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 03 lut 2009 14:58

Postautor: user1924830 » 03 lut 2009 15:59

dobre pytanie:)ale bledne myslenie:)Natto wlasnie reguluje takie przypadki :)poprawia metabolizm,wiec o wzdeciach nie ma mowy:)sprawdzone:)

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 03 lut 2009 18:08


gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 03 lut 2009 18:16

Samą fermentowana soją nic się nie osiągnie - to tylko suplement diety. I nie rozumiem po co to kupować przez net? Przecież w sklepach jest w działach z azjatycką żywnością (np produkty Bluedragon`a).
Generalnie fajny tekst. Wychodzi na to, że to cudowne remedium na wszystko :lol:
Szkoda tylko że nie do końca jest prawdziwy...

takajednaobca z Twojego linku:
At 50 yen (21p) a packet, it is one of the cheapest items in any supermarket.


Ciekawe za ile szanowny kolega sprzedaje ten cudowny lek :)

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 03 lut 2009 18:20

gherbid pisze: Wychodzi na to, że to cudowne remedium na wszystko


Uhum, tak samo jak parecamol :)

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 03 lut 2009 18:27

Uważaj, bo zapeszysz i okaże się że w niedalekiej przyszłości GP będzie przepisywał wyciąg z fermentowanej soi - w końcu wychodzi znacznie taniej niż paracetamol :lol:

user1924830
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 03 lut 2009 14:58

Postautor: user1924830 » 03 lut 2009 19:02

fajna dyskusja:)napewno wiekszosc zalet podanych w opisie zawiera ten produkt:) a jesli moge spytac,choc szukalem,gdzie moge znalez natto w formie granulek??? bo jestem tego az za bardzo pewien ze nie ma tego tutaj,a przynajmniej producent nic nie wie na ten temat:)poza tym jest to zupelnie inny proces produkcji wiec nie ma co porownywac do innych produktow z tego segmentu:)oczywiscie nie mowie ze pozjadalem wszystkie rozumy ale sam stosuje natto i wiem na ile jest skuteczne:)a jesli ktos chce zdjecia z produkcji natto wystarczy do mnie napisac na maila :)

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 03 lut 2009 19:08

Co za różnica w jakiej formie? Zapewne zaraz powiesz mi że olbrzymia :lol:
Uchyl rąbka tajemnicy - za ile sprzedajesz to cudowne remedium?
I jeszcze jedno, czy to wspomaga też leczenie hemofilii?

user1924830
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 03 lut 2009 14:58

Postautor: user1924830 » 03 lut 2009 19:35

dla jedyn olbrzymia dlka drugich soja to soja...a roznica jest spora:)wiesz,sa rozne postacie soi i nie po to ktos ja probuje polepszyc bo mu sie nudzi:)moge wyslac Tobie pare obszernych PRAWDZIWYCH artykulow jesli zechcesz:)a co do hemofilii to zasiegne informacji:) nie bede sie blaznil uwazajac to za cudowny lek na wszystko:)

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 03 lut 2009 22:27

Wciąż nie podałeś ceny. A może to tajemnica?

styllu
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 01 gru 2016 10:19

Re: SOJA NATTO - doskonaly sposob na zdrowe zycie

Postautor: styllu » 26 kwie 2017 12:06

Dobrze wiedzieć, że coś takiego istnieje. Osobiście od kilku miesięcy interesuję się zdrową żywnością i racjonalnym odżywianiem - schudłem już trochę dzięki temu, choć jeszcze mam lekką nadwagę. Moim zdaniem warto poszukiwać takich rzeczy - zastępować cukier tego typu zdrowymi słodzikami, olej gotowaniem na parze a czekoladki owocami.

aniaola37
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 26 lis 2016 15:03

Re: SOJA NATTO - doskonaly sposob na zdrowe zycie

Postautor: aniaola37 » 12 cze 2017 15:48

Nie powiem, zaciekawił mnie ten temat. Ostatnio siedzę w dietach i zawsze chetnie poczytam cos nowego, interesujacego w tym temacie. Jeżeli też tak macie to poczytajcie sobie z kolei o tabletkach mango afrykańskie. Jest to naturalny suplement diety, wystarczy brać go dwa razy dziennie by oczyścić swój organizm z toksyn, a także wspomóc trawienie i ograniczyć apetyt.

Nessa
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 09 paź 2017 16:54

Re: SOJA NATTO - doskonaly sposob na zdrowe zycie

Postautor: Nessa » 06 lis 2017 16:19

Ja mimo wszystko wolę zostać przy tradycyjnych metodach odchudzania. Z pomocą tego artykułu http://medicot.pl/produkty-ktore-wspomagaja-odchudzanie/ próbuję zrzucić.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 52 gości