O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
aldus
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2008 20:15

REZYGNUJE ZE SZKOLY ! – jak dostac zwrot kasy?!

Postautor: aldus » 31 sty 2009 20:56

Czy ktos z was byl w podobnej sytuacji jak ja?!
Jakis czas temu zapisalam sie do szkoly, bardzo sie na nia napalilam wiec wplacilam zaliczke. Potem uzgodnilam ze szkola ze pozostale koszta chce rozlozyc na raty, ktore oni sami mi automatycznie sciagali mi z konta. Bylo to w sumie calkiem sporo kasy.

Nauka w tej szkole polegala na samodzielnym studiowaniu podrecznikow i wysylaniu prac zaliczeniowych co jakis czas. Tak naprawde to nawet tego nie zaczelam. Poniewaz w miedzyczasie duzo sie wydarzylo w moim zyciu, wracam do Polski i automatycznie nie ma sensu tego dalej kontynuowac.

Mozecie mi cos podpowiedziec co zrobic zeby te kase odzyskac?
Dziekuje za pomoc

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 31 sty 2009 21:18

Czy to OU?

anmi
Gastarbeiter
Posty: 29
Rejestracja: 02 sty 2008 22:27

Re: REZYGNUJE ZE SZKOLY ! – jak dostac zwrot kasy?!

Postautor: anmi » 31 sty 2009 21:52

aldus pisze:Czy ktos z was byl w podobnej sytuacji jak ja?!
Jakis czas temu zapisalam sie do szkoly, bardzo sie na nia napalilam wiec wplacilam zaliczke. Potem uzgodnilam ze szkola ze pozostale koszta chce rozlozyc na raty, ktore oni sami mi automatycznie sciagali mi z konta. Bylo to w sumie calkiem sporo kasy.

Nauka w tej szkole polegala na samodzielnym studiowaniu podrecznikow i wysylaniu prac zaliczeniowych co jakis czas. Tak naprawde to nawet tego nie zaczelam. Poniewaz w miedzyczasie duzo sie wydarzylo w moim zyciu, wracam do Polski i automatycznie nie ma sensu tego dalej kontynuowac.

Mozecie mi cos podpowiedziec co zrobic zeby te kase odzyskac?
Dziekuje za pomoc
http://www.mojawyspa.co.uk/forum/6/16714/REZYGNUJE-ZE-SZKOLY-jak-dostac-zwrot-kasy tam znajdziesz odpowiedź ;)

aldus
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2008 20:15

Postautor: aldus » 01 lut 2009 08:26

Dzieki, musze cos z tym zrobic i znalesc sensowne rozwiazanie. Zastanawialam sie czy jest moze jakies prawo ponad prawem szkolnym?
Pozdrawiam

Babcia Jadzia
Emigrant
Posty: 427
Rejestracja: 07 sty 2009 19:35

Postautor: Babcia Jadzia » 01 lut 2009 11:48

Czyli nie chodzi Ci o OU?

aldus
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 23 wrz 2008 20:15

Postautor: aldus » 01 lut 2009 13:43

takajednaobca pisze:Czyli nie chodzi Ci o OU?


No nie:) Szczerze powiem nie wiem co ten skrot oznacza :shock:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 30 gości