O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

ok woo...

Postautor: darekzlondku » 20 sty 2009 20:19

...ok... choc nick pewnie dalby sie zmienic na bardziej znany... dyskusja ma od pewnego czasu raczej forme ternningu troli niz dyskusji...
...zwaz jednak na to ze jakies inne kregi czasem patrza na to forum i wysnuwaja opinie ze poglady gloszone tu to pogdady Wyjechanych w 100% - co nie byloby do zaakceptowania... bronimy sie przed jednym worem... sa Wyjechani i ...ci ktorrzy stali w whojnej kolejce (czytaj koledzy igorka, gonza etc...) ...

woo
Emigrant
Posty: 285
Rejestracja: 07 maja 2008 14:17

Postautor: woo » 20 sty 2009 21:37

Nie sadze zeby byl potrzebny nowy watek, ale jako ze imiennie do mnie piszesz wiec sie ustosunkuje.

Karmienie trola zwanego IgorVolski to tylko robienie tego czego on chce. Trole sa stare jak internet, byly, sa i beda. Jedyna metoda to ban albo niekarmienie. On sam napisal ze jest tu (i byl na pozostalych forach) tylko po to zeby trolowac. Nasuwaja mi sie tu na mysl powiedzenia o kopaniu z koniem i dyskusjach z idiota ktory pokonuje cie doswiadczeniem.

Oczywiscie mozna nie czytac jego / Twoich / gherbid'a klotni, tak samo jak utarczek takajednaobca i banity, pharao wojny z grupa trzymajaca wladze itp itd. Ale ostatnio mam wrazenie, ze kazde moje wejscie na forum i sprawdzenie postow od ostatniej wizyty ogranicza sie tylko do "nie czytania" tych wszystkich klotni.

Gonzo jest przypadkiem osobnym i jego rola wioskowego glupka i emigrant-hater'a, poparta wieloletnim stazem, jest na forum nieodzowna.

pharao
Emigrant
Posty: 108
Rejestracja: 22 gru 2008 13:01

Postautor: pharao » 22 sty 2009 14:21

Ooo, nawet o mnie wspomniałeś :D Czuje się normalnie zaszczycony :D


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 115 gości