O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych

Pójdziesz na wybory?

Czas głosowania minął 22 paź 2007 10:12

TAK
2
33%
NIE
4
67%
 
Liczba głosów: 6

user453718
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2007 10:03

Nie idziesz na wybory - oddajesz głos na PIS!!

Postautor: user453718 » 27 wrz 2007 10:12

Jak wyżej. Nie pójdziesz ty - twoja babcia napewno pojdzie. I juz PIS ma jeden glos wiecej!

Niech ten wątek znajdzie się na górze. Moze uda sie zmobilizowac tych zobojetnialych. Twój glos jest na wage zlota! Nie zmarnuj go!
A nawet jeśli chcesz głosowac na PIS to proszę bardzo. Niech demokracja zwycięży! A nie rządy mniejszości nad większością.

Podbijajcie to do gory, pls.

Pozdr,
P

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 27 wrz 2007 10:30

Nie ide na wybory, poniewaz nie widze roznicy miedzy zlodziejami z lewej czy z prawej strony.

user103696
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2007 16:43

Postautor: user103696 » 27 wrz 2007 10:48

Szczerze mowiac to bardzo chetnie bym zaglosowala bo czuje,ze poniekad rowniez dzieki mnie rzadzil PIS ( wczesniej nie glosowalam) ale niestety problem jest inny!
Wiecie dlaczego Polska tak chetnie tworzy okregi do glosowania w Anglii....................bo aby zaglosowac to musisz przestawic swoj dowod osobisty albo paszport a dokladniej mowiac...............

W ten sposob urzad skarbowy w polsce bedzie wiedzial,ze tu jestes - niestety wiem co mowie :(

wiec pomylscie - chcac oddac glos na swoj kraj, ten kraj dobierze sie do Twoich zarobionych przez ostatnie 4 lata pieniazkow.......

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 28 wrz 2007 11:09

czasami mi sie pomyli i włacze TVN24 dzis dowiadujemy sie ze znowu kupowano podpisy, "gówno to ją obchodzi bo ona płaci"
a potem niszczy dokumenty i twierdzi ze płaciła za paliwo taaa

zamieszanie oszustwa i kretactwa, wybiegi z omijaniem prawa itd

Od pewnego czasu zastanawiałem się jak to możliwe że aby pracowac jako sprzedawca w polsce od lat wymagany był angielski lub niemiecki, by zajac stanowisko majstra na budowie ukończone studia w ODPOWIEDNIM kierunku, a żeby zostać ministrem nie trzeba mieć nic!
Bo po co? przecież dziś bedzie ministrem finansów a jutro gospdarki wodnej, kiedy indziej oświaty, a nie ma takiech studiów ktore wykształcą we wszystkim wiec po co zajmować sobie glowe bzdurami.

No dobra
Teraz mam kolejna wątpliwość, w koło słychać jęk i widać spuszczone oczy ze wstydu bo zamiast zajmować się problemami kraju to ciągle afera, albo seksik afera, można by rzec zajmują się tym na czym się znają niby dobrze bo fachowcy chociaż w jednym :>

Szansa na zmiany??
tak bym pomyślał gdybym był młodszy jakiś 20 lat, teraz za dużo mam XP i nie wieże w to, tym bardziej że kraje takie jak szwajcaja czy ukraina bez mrugniecia okiem z radościa zapraszają obserwatorów... u nas?
najpierw Krzyk, potem opamiętanie (chyba wytrzeźwieli) ale nie ma miękko
Przybywajcie, ale na naszych warunkach!

Już bardziej wierze w wolne, bez przekrętów wybory ma Białorusi i na Kubie niż w Polsce!

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 02 paź 2007 20:24

Ostatnio zaglosowalem tak jak cala polonia , niestety polacy w polsce woleli obiecani cacanki , tak ze teraz mam to w ...
pozdrowionka :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 18 gości