O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 08 sie 2008 18:01

hendon i widze jak nasi rodacy sie zmienili
jest tutaj dosyc duzy polski sklep a wokol niego malutki skwer z laweczkami na ktorych wieczorami a pozniej i w
czasie dnia mozna bylo widziec polakow spozywajacych alkohol. Nikt nie pracowal, lub tylko kilka dni w tygodniu ale
wszyscy dzien w dzien pili. Nie raz z nimi wypilem piwko i wiem jak ich podejscie do emigracji sie zmienilo - na poczatku entuzjazm a pozniej rozczarowanie i alkoholizm.


Wlasnie tacy ludzie potrzebuja opieki po powrocie do Polski a nie ktos kto prowadzi tutaj normalne zycie.


Proponuje pojechac na dwolne polskie blokowisko, znajdziesz od cholery takich co to wedlug ciebie potrzebuja opieki psychologa.

Co tu ma emigracja do rzeczy?

donkapatke
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2008 12:17

Postautor: donkapatke » 28 sie 2008 12:21

ludzie co wy bredzicie, ja jestem w UK ponad 3 lata i nie mam zalamania psychicznego, osoby które takie coś mają, to pewnie dlatego że zadaly się w UK z szemranym towarzystwem.Dziewczyna moglas mieć zjechaną psychike jak (...)zostala zgwałcona, albo coś w tym sensie.Nie uogulniajcie że niby wszyscy emigranci wracający do Polski są tak strasznie zalamani.Zalamani to możemy być tym co się w naszym rządzie dzieje, to że śmieją się z nas w innych krajach, jak to panowie rzadzący wyklucjaą się kto coś tam kiedys i piąta woda po kisielu.Dla mnie to ubaw po pachy co z tą Polską się dzieje, bo na placz to już człowiek nie ma sily.

Jako ze jestes nowy na forum nie dam Ci ostrzezenia, ale prosze o zapoznanie sie z regulaminem i nie lamanie go w przyszlosci. Tresci obrazliwe zostaly usuniete (naruszenie pkt. 3 regulaminu forum)

AnkaMak
Moderator

yoytek
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 02 sie 2011 08:36

Postautor: yoytek » 02 sie 2011 08:45

MarcFloyd pisze:
(...) Nikt nie pracowal, lub tylko kilka dni w tygodniu ale
wszyscy dzien w dzien pili. Nie raz z nimi wypilem piwko i wiem jak ich podejscie do emigracji sie zmienilo - na poczatku entuzjazm a pozniej rozczarowanie i alkoholizm.


Wlasnie tacy ludzie potrzebuja opieki po powrocie do Polski a nie ktos kto prowadzi tutaj normalne zycie.


Proponuje pojechac na dwolne polskie blokowisko, znajdziesz od cholery takich co to wedlug ciebie potrzebuja opieki psychologa.

Co tu ma emigracja do rzeczy?

Zapraszam do archiwum- (adres w podpisie) do pobrania w formacie mp3 kilkaset godzin nagrań o małych rozmiarach. Tematyka dotyczy trzeźwości i problemów związanych z uzależnieniami. Archiwum tworzone jest od lat pięciu i obejmuje emisje ze stacji z różnych stron kraju. Sądzę, że na obczyźnie jak znalazł, zresztą przekonałem się iż audycję słuchają osoby, które nie mają żadnych problemów.
Miłego słuchania Wojciech

MrMaslak
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2011 09:21

Postautor: MrMaslak » 22 sie 2011 09:51

Gonzo pisze:Znam angielski durniu.Może byś się najpierw zapytał?Samo miasto sam obszedłem wzdłuż i wszerz.W mieście jak w mieście.Żeby zwiedzić jakiś park narodowy czy bardziej odległe miejsca po pierwsze nie miałem pojazdu a nawet gdybym miał to poruszanie się po lewej stronie nie jest takie proste na początku(chyba każdy przyzna) a nie pojechałem się stresować tylko na wycieczkę.Poza tym ceregiele z ubezpieczeniem itd.Znajomi obawiali się również o bezpieczeństwo.Ich słowa:"Tu nie jest tak bezpiecznie jak w Polsce,że sobie można chodzić gdzie się chce".


Wiem,ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Ale ty strasznie demonizujesz UK... nikt nikogo nie zmusza do przyjazdu i pobytu tutaj. rewelacje na temat niebezpieczenstwa, traumy.... jakies jedno mega wyolbrzymienie. nie znam Cie czlowieku,ale wydajesz sie skrzywionym fanatykiem...

pozdrawiam wszystkich,zadowolonych z zycia w UK :lol:

user2137310
Emigrant
Posty: 133
Rejestracja: 31 sie 2007 13:52

Postautor: user2137310 » 23 sie 2011 12:36

Gonzo pisze:Naprawdę wizyta we wrocławskim urzędzie skarbowym to czysta przyjemność.Nie raz się zdarzyło,że ktoś poświęcił mi sporo czasu aby to co powinienem dostarczyć gotowe ,sam mi pisał lub poprawiał.Więc przestań tu straszyć ludzi jakimiś urzędnikami demonami.


Ostatnio gdzies czytalem, ze jednym z objawow rozpoczynajacej sie choroby psychicznej jest polubienie urzedu skarbowego. Tak mi sie przy okazji skojarzylo. :wink:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 23 sie 2011 12:45

drogie dzieci nie podniecajcie sie za bardzo wpisami forumowego blazna z przed 3 lat, on i jego teorie juz dawno umarly, po co odgrzebywac takie smierdzace trupy?

user2137310
Emigrant
Posty: 133
Rejestracja: 31 sie 2007 13:52

Postautor: user2137310 » 23 sie 2011 12:48

Bez trolla jest nudno, he he :D

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 23 sie 2011 12:50

ostatnimi czasu dalo sie slyszec na tym forum zgola odmienne opinie :roll:

kareles
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2012 15:12

Postautor: kareles » 01 gru 2012 15:40

Na emigracji najlepiej pomagają polakom psycholodzy polscy. To oczywiste. Dlatego ja jak miałam kryzys podczas prazy na emigracji to skorzystałam z pomocy psychologa przez internet. Jest naprawdę sporo takich stron w sieci, jak chociażby meritum.sos.pl

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 06 gru 2012 21:52

kurde.

podbiliscie temat, juz sie wystraszylem ze gonzo wrocil.

ale chyba nie, moze go drzewo przygniotlo przy wyrebie...

beti91a
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2015 07:33

Re: Psycholog dla powracających.

Postautor: beti91a » 04 maja 2015 07:33

Czy ktoś może polecić dobrego psychologa we Wrocławiu? Koleżanka podesłała mi http://psychoterapiananovo.pl/ - możecie mi coś powiedzieć o tym gabinecie?

donpeyot
Gastarbeiter
Posty: 24
Rejestracja: 26 wrz 2009 16:37

Re: Psycholog dla powracających.

Postautor: donpeyot » 10 maja 2015 22:16

beti91a pisze:Czy ktoś może polecić dobrego psychologa we Wrocławiu? Koleżanka podesłała mi http://psychoterapiananovo.pl/ - możecie mi coś powiedzieć o tym gabinecie?


Jasne. Słyszałem od znajomego, że jego siostra, która poszła do nich na standardową psychoterapię wylądowała ostatecznie w szpitalu psychiatrycznym. Ponoć absolutnie nieudolne prowadzenie pacjenta, spotkania mające na celu wyłącznie wpędzenie w jeszcze gorsze problemy psychiczne (tj. "Pani stan się wyraźnie pogorszył, potrzeba pani kolejnej serii naszych 12-tu niedorzecznie drogich sesji"). Moim zdaniem jeśli ktoś cierpi na problemy psychiczne i ma tylko ich do wyboru, powinien po prostu kupić parę metrów sznurka - szybciej i taniej.

Bloom15
Emigrant
Posty: 120
Rejestracja: 20 paź 2014 08:22

Re: Psycholog dla powracających.

Postautor: Bloom15 » 18 maja 2015 14:35

Dobry psycholog jest w Warszawie. Chodziłem tam przed przyjazdem tutaj. To pan Robert Olszak, który przyjmuje w pracowni Psychorozwoju. Tu jest ich strona, gdyby ktoś potrzebował: http://psychoterapia-kielczyk.pl/
Z drugiej strony naprawdę nie rozumiem, jak ktoś może mieć problemy psychiczne, wyjeżdżając z kraju. Ja będąc tam miałem różne problemy, choć przyznam, że finansowo i tak radziłem sobie nieźle, a dopiero po przyjeździe tu odżyłem. Mam nowych znajomych, z całego świata, kraj może nie jest idealny, ale ma bardzo wiele do zaoferowania. Nie wiem jak inni, ale mi wyjazd właśnie pomógł.

Anetta1313
Gastarbeiter
Posty: 44
Rejestracja: 08 kwie 2014 12:09

Re: Psycholog dla powracających.

Postautor: Anetta1313 » 02 lut 2018 11:06

Tak naprawdę dzisiaj wiele osób potrzebuje wsparcia ze strony specjalistów. Dlatego moim zdaniem bardzo fajną opcją może okazać się możliwość konsultacji, bądź też terapii online, dostępna w PsychoMedic.Online w Warszawie. Rejestracja jest dostępna przez całą dobę pod nr 22 254 54 54, a jednocześnie nie musimy wychodzić z domu, aby móc uzyskać wsparcie w sytuacjach kryzysowych.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 50 gości