O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
SmartPlasticUgly
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2007 15:32

Sprzedaz polskiego auta w UK

Postautor: SmartPlasticUgly » 21 wrz 2007 15:39

Witam. Kilka miesiecy temu przyjechalem do Londynu swoim samochodem, ktore zamierzam niebawem sprzedac. Mialem w tym celu jechac do PL bo wiecej za nie tam dostane, ale teraz sie waham bo stojac w londynskich korkach dostalem juz kilka propozycji kupna od sasiadow - kierowcow. Mysle sobie ze moze jednak sprzedam w uk, bo udalo mi sie osiagnac dobra cene w dordze szybkich negocjacji.. a przy tym oszczedze sobie zachodu, ale czy na pewno?? Czy ktos wie jak formalnie wyglada sprzedaz polskiego auta w uk? Jakie formalnosci musza zostac spelnione, co z ubezpieczeniem?

Pozdrawiam

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 21 wrz 2007 23:14

jeżeli sprzedasz go polakowi to pół bidy, chłopak będzie musiał w wyznaczonym terminie lecieć do polski i po prostu przejść cała chora procedurę przerejestrowania samochodu i podatków, i reszta jak zwykle, ale jak go sprzedasz komuś kto nie mieszka w Polsce to już mogą zacząć się schody bo to już jest import samochodu. trzeba będzie przerejestrować MOT i TAX i ubezpieczenie tutejsze.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 55 gości