O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
jkkjakub
Gastarbeiter
Posty: 60
Rejestracja: 16 wrz 2007 06:11

POLSKI BOJOWKARZ ATAKUJE W CENTRUM

Postautor: jkkjakub » 16 wrz 2007 06:56

Witam pisze ten watek na goraco po tym co mi sie dzisiaj przydazylo.Otoz jestem ochroniarzem w barze i klubie kabaretowym-mamy wystepy drad-quinn lub komikow-wielu naprawde dobrych i slawnych nie tylko w UK ale na swiecie w USA Europie Austalii a poza tym jest to lokal gejowski i to chyba jest sola w oku bojowkarza ktory podszedl wczoraj i powiedzial ze skopie mi ... ale pozniej jak wroci z pubu.I rzeczywiscie w 4 godziny pozniej okolo 3 rano zjawil sie z 3 kumplami.Na szczescie w pore zablokowalismy drzwi i jedyne co zrobil agresor- niski blondyn dosc krepej i umisnionej budowy to roztrzaskal zbrojona szybe w drzwiach wejsciowych.Policj zprzyjela zgloszenie i przyjechal patrol. Jednak co najbardziej mnie bulwersuje w tej sprawie to ze byl to atak na Polaka na mnie za to ze pracuje w klubie geyowskim.Bojowkarze sa nieznani w klubie nigdy ich wczesniej nie widzielismy jesli przychodza do nas Polacy to sa to raczej zdeklarowani geye i albo ludzie na pewnym poziomie kultury i tolerancji.. PYTAM : GDZIE SA CI NORMALNI POLACY I CZEMU POBNOSZA GLOWE SPADOCHRONIARZE KACZYNSKIEGO? Nigdy nie lubilem PiSu a teraz PiS walczy z homoseksualizmem i propaguje homofobie jest to sprzeczne z kultura tolerancji jaka od wielu lat promuje sie w Europie. Dzieki za wytrwalosc w czytaniu mojego politycznego okazalo sie wystapienia ale czekam na wasze opinie ::::::::::::::::: A MOZE KTOS ZNA SPRAWCOW?

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 16 wrz 2007 16:12

no coz, głabow wszedzie pełno znajdziesz ich nie tylko w polsce i nie tylko polaków, po prostu nie ma czym się przejmować, po prostu debile znaleźli sobie powód i tyle, gdyby nie ten to do pobicia kogoś zdecydowałby np kolor butów, po prostu idioci, nie napisałeś czy ich aresztowali?

Osobiscie jestem zatwardziałym hetero, ale bywałem z koleżankami w klubach geyowskich, bo puszczaja super muze.

user567777
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 25 wrz 2007 23:52

Postautor: user567777 » 26 wrz 2007 00:12

user190255 pisze:Osobiscie jestem zatwardziałym hetero, ale bywałem z koleżankami w klubach geyowskich, bo puszczaja super muze.


taaaa jasne ze muze :) a kolezanki to dla sciemy nie.....:D

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 26 wrz 2007 02:30

Racja, homofobia na (nie)szczescie nie jest powiazana z narodowoscia. Burakow wszedzie pelno; najlepiej w miare mozliwosci traktowac ich jak powietrze.

A muza w gejowskich klubach jest super, tam sie najlepiej bawie z przyjaciolmi ( roznych orientacji ).

Pozdro


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 136 gości